Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest 1. kerülete biztonságos?

Budapest 1. kerülete biztonságos?

Figyelt kérdés
Most keresünk albérletet és mindenképp szeretnénk jó környékre költözni ahol nem kell attól félni hogy hazafele menet leütnek és kirabolnak. Arra gondolok hogy van e sok cigány vagy hajléktalan. Tudnátok segíteni? vagy esetleg a 13. kerületben valami jobb rész?
2012. márc. 20. 14:23
 1/4 anonim válasza:

Az 1. ker szerintem k*va jó hely, egyedül a Batthyány tér környéke(ott gyűlik össze a sok csöves) és a Moszkva tér(itt is csövesek) környéke a durvább, de annyira nem vészes, ezek forgalmas csomópontok, Bp-en minden iylen helyen összegyűlik a slepp. A 13. ker már gázosabb, oda nem szívesen költöznék. Még a 11. kerületet tudnám ajánlani az egyetemek környéke is elég jó.


Az albikereséssel kapcsolatban nem akarlak elkeseríteni, de alig vannak jó lakások most(én is most keresek), a jó lakások már a hirdetések feladásának napján vagy rá 1-2 napra elkelnek, a gagyi kecók viszont fent vannak 2-3 hónapja és a kutyának se kell. De azért sok sikert hozzá. :)

2012. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott nőttem fel . Az egyik legbiztonságosabb kerület. Csövesek mindenhol vannak , a 11-ben pl. Kelenföldön is.
2012. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
Elegáns, patinás környék, a romák által kevéssé ellepett. Főleg a Várnegyed.
2012. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

biztonságos, mi több, nagyon burzsuj környék, de az árát is megkérik.

a 11 is hasonlóan jó, de nincs akkora presztízse, így nem kell azt is külön megfizetni a kecó árában.

a 13 nekem nagyon nem jön be, meg aztán az már pest, és hallottam hogy vannak húzós részei.

ha teheted maradj budán.

2012. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!