Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy 4 fős...

Mennyibe kerül egy 4 fős család háztartása?

Figyelt kérdés
Élelmiszerre vagyok legfőbbként kíváncsi.
2012. márc. 28. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy igényűek,akkor 40.000.- Ft elég.
2012. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez aztán tényleg igény kérdése. Vannak akik 4-en 100 ezret is el költenek, vannak akik 30-40 ezernél nem többet. Ha mindenből a jobb minőséget veszed, sok húst és gyümölcsöt esztek, akkor 70-80 alatt nem úszod meg.
2012. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, nem nagyétkű, de nem is eszem keveset, és mégis elmegy egy hónapban 32-35 ezer kajára.

Kicsit tudnám lejjebb is szorítani sok főzéssel, illetve ha kevesebb gyümölcsöt ennék, helyette inkább olcsó zöldséget, de akkor nem érezném jól magam, hogy nem ehetem azt, amit megkívánok, ami jólesik. Régebben, mikor többet ettem, ez a több a normál ételen felül időnként édességet, csipszet is tartalmazott elment 40 ezer is egy hónapban. Hozzáteszem nem kávézom, nem iszom üdítőt, se szörpöt, csak olcsó teát iszom. Nem étkezem kifőzdében, étteremben, nem hozatom a kaját futárral, mint ahogy egyesek ezt teszik a munkahelyükön.

Tehát magamból kiindulva 4 fő, ha már nagyobb gyerekekről van szó, akik annyit esznek, mint egy felnőtt min. 130 ezer/hó.

És nem eszem drága sajtot sem pl. mert utálom. Tehát drága dolgokra nem költök.

2012. márc. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mármint egyáltalán nem eszek sajtot, így értettem. Ezt csak azért írom, mert egy olcsóbb sajtnak is megvan az ára. Húst igen, de keveset. Egyszerűen ennyi elmegy.

Én nem is értem, hogy jöhet ki valaki 10-20 ezerből egy hónapban.

2012. márc. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!