Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Állandóan feljön a cigaretta...

Állandóan feljön a cigaretta szag az alattunk lakótól, a fürdőszobánkban jelenik meg ez a szag, naponta többször, csak akkor távozik ha erős kereszthuzatot csinálok a lakásban, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A szellőzőn keresztül jön fel, betakartuk a szellőzőt egy nejlonnal, még így is megjelenik ez a szag, naponta többször. A kéményseprő azt mondta, tilos, életveszélyes, mivel a fürdőben nyílt égésterű gázbojler van (egyébként jól szellőzik a fürdő, két ajtó van rajta). De le fogom szedni a takarást, mert félek. De: már azon is gondolkodom, lehet, hogy nem is cigiszag, hanem a kéményből jön vissza valami szag, vagy az lehetetlen?

Kisbabánk is van, már elegem van, az alattunk lakó egy láncdohányos egyébként, sokszor ha kinyitom az ablakot, árad be a bűz, gondolom az ablakban szívja éppen, bár nem látom őt...

De mikor éjfélkor jelenik meg ez a bűz a fürdőben már nem tudok szellőztetni, alszik a család, talán lehet, hogy a kéményből árad valami, vagy ilyenkor is szívja ez a szemét?


2012. ápr. 13. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Az is lehet hogy ő olyankor is szívja,meg nála az egész lakásban állandóan ilyen füst meg szag lehet,tehát amikor épp nem szívja,akkor is megy hozzátok a szag. Egy ismerősömnél is ez van,neki is a fürdőben meg a konyhában mindig jön ez a szag a szellőzőkből,sajnos még ő sem talált rá semmilyen megoldást.:(
2012. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

"vagy ilyenkor is szívja ez a szemét?"

A saját lakásában azt tesz amit akar. Ha te fingasz a lakásodban, azt meg a másik lakó érzi te szemét.

2012. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes hozzászólást, nem hinném, hogy bárki érezné azt amiről te beszéltél, aki nyilván szintén egy gyárkémény vagy, isten nyugosztaljon a tüdőrákban, rekedt hang, szürke bőr, büdös lakás, büdös száj! :D

A saját lakásában nyilván azt tesz amit akar, a problémám az, hogy a családom is szívja az okádékát.

2012. ápr. 15. 19:52
 4/7 anonim válasza:
36%
Basszus!Meglepő,hogy az embereknek hirtelen milyen érzékeny orruk lett!Szarás közben nem zavar a bűz?
2012. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csulcsi ***** válasza:

Már elnézést, a szarszag és a cigarettafüst káros hatását nem lehet összehasonlítani.Főleg ott,ahol kisbaba van.

Milyen kapcsolatban vagytok a szomszéddal?Először próbálj vele beszélni, hogy ketten kieszeljetek valamit.Amúgy IKEA-ban láttam jó áron levegőszűrő/tisztító gépet.Mert a saját lakásában tényleg azt csinál,amit akar.A közös képviselő sem tud semmit csinálni.Végső esetben költözzetek el.Ez nem vicc,a vita,stressz,koszos levegő nem tesz jót a gyereknek.Én ilyenen vesztem össze egy életre egy rokonnal,mert pöfékelt a gyerekem mellett bent a házban, és az ostobája nem fogta fel,mit akarok.DE leszarom,mert a gyerek mindennél fontosabb.

2012. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csulcsi ***** válasza:
Hopszi,most vettem észre a dátumot.Azóta mi a helyzet?
2012. aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
9%
Szerintem NYÍRD KI .... :-D.... csak segítesz neki ... legalább gyorsabb halála lesz és nem kell oxigén palackon élnie évekig, meg a tenyerébe köpködni a véres tüdejét /amúgy tényleg ilyen a vége, sajnos végignéztem már egy ilyen befejezést :-( /
2013. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!