Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tüzifát szerintetek hol...

Tüzifát szerintetek hol lehetne venni jó minőségben? Kb.150 mázsára lenne szükség. Kuglizva tölgy, csertölgy, bükk érdekelne. Esetleg kalodás.

Figyelt kérdés
Csongrád megyébe kellene.

2012. jún. 1. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez most hirdetés, hogy tüzifát vennél?

Mert ha nem kontkrét címet, telefonszámot vársz, akkor nézd meg a helyi ingyenes hirdető újságokban. Én is onnan kerestem annak idején. Három-négy helyről rendeltem, de ezek közül csak az egyik vált be minőségre és mennyiségre is. Így évek óta rendszeresen onnan rendelek. Általában háromszor rendelek 20 mázsát. Azzal kifűtöm a házat novembertől áprilisig. A maradék átmeneti időszakban pedig kerti hulladékkal és gázzal fűtök vegyesen.

2012. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak érdeklődés,hogy tud-e valaki megbízható és jó helyet.

Te honnan vetted?

2012. jún. 3. 23:01
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából eddig csak egyszer jártam jól,akkor kamiontételben kellett rendelni.

De most nem kellene annyi.

De a tömege viszont jó lenne,ha tényleg annyi lenne,amennyit kérek,és nem kevesebb.

:((

2012. jún. 3. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint írtam, apróhirdetés alapján találtam. A telefonszámot fejből nem tudom, fel van írva. De nem vagyok Csongrád megyei, 200km-re lakom onnan. Szóval neked nem lenne jó.
2012. jún. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!