Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék Budapestre költözni!...

Szeretnék Budapestre költözni! Melyik kerületben kevés a bünözés, illetve melyik kerület csendes, tiszta, olcsó?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A budai részek jobbak viszont drágábbak is.II kerület , I kerület.Főleg a II kerület jó.
2012. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a három együtt nem megy :-)
2012. jún. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a xxii.-ben lakom, ez elég csendes, tiszta és talán olcsóbb is, mint mondjuk az i. és a ii. kerület. Én szeretek itt lakni.
2012. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(ja, csak a 22 kinn van a halál kukiján. )


csendes-tiszta-olcsó? te melyik álomvilágban élsz?


a normális környékek mindig drágábbak. nézz körül a 11ben. Buda, de mégsem olyan rongyrázós elit hely, és vannak nagyon biztonságos részek.


ha ésszel gondolkodsz, akkor egyszerű a magyarázat, hogy a jó környékről nem szívesen költöznek el az emberek, tehát drágábban adják a lakást, lévén nem nagy a kínálat, nem kell egymás alá ígérni.

a fos helyekről meg mindenki menekül, és már alig győzik leárazni a lakásaikat, csak adják el végre.

logikus, nem?


itt, ahol én élek elég húzós áron mennek a kecók, jóformán kihalásos alapon lehet lakáshoz jutni, mert jó az infrastruktúra, közel van minden, de mégis sok park, játszótér van, és az emberek kulturáltak.

2012. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én több kerületet kipróbáltam, és Zugló lett a nyerő. Nincs veszélyesen messze, normális emberek lakják, tiszta, rendes. Nyilván nem annyira csendes, mintha a város szélére költöznék, de azt is próbáltam, és totál kikészített, hogy másfél órát utaztam be, aztán ki, és a nyolcórás munkából így lett tizenegy órás.
2012. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zuglóban lakom most (vidéki vagyok, 1,5 éve lakom itt albérletben), tényleg tök jó hely, sok a zöld terület, jó a közlekedés. Főleg itt a Fogarasi út-Kerepesi út közti rész jó szerintem. XVI. kerület is jó, sok helye családi házas, tényleg jó hely, csak drága, és a tömeg közlekedés nem minden részen jó. Volt olyan, hogy 35-40p-et vártam a megállóban (ott csak a 130-as busz jár) mire jött a busz...
2012. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!