Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni pókok ellen?

Mit lehet tenni pókok ellen?

Figyelt kérdés

Rettentően undorodom a pókoktól. A lakásunk mindig tiszta, de ezek a kis szörnyetegek minden kis résen be tudnak jutni, engem meg az infarktus kerülget tőlük.

Van olyan rovarírtó ami kimondottan jó pókok ellen vagy más ötlet? Hogy lehetne megakadályozni, hogy ne jöjjenek be a lakásba?


2008. máj. 7. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
van, elektromos és a konektorba kell bedugni, és egy vékony szinte nem is hallható hangot ad. hatásos, nekem olyan van. utálom a pókokat, de soha nem ölöm meg öket mert rengeteg más bogarat (amit szintén utálok) meg fog, így csak tevékenykedjen a ház elött, megölni nem akarom, de ez csak riaszt. nincs mindig bedugva csak összel leginkább, meg van egy ablak ami buko és nem tudunk rá szunyoghálot tenni és ott bejönnek.
2008. máj. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) És hol lehet ilyet kapni? Ára kb.?

Előre is köszönöm.

2008. máj. 7. 17:34
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hali.Egy tálkába tegyél langyos vizet, és pár csepp citromolajat, keverd össze, egy puha rongyot márts bele, alaposan csavard ki, és óvatosan töröld le a falat ott, ahova a leginkább szeretnek bejárni, letelepedni. Érzékeny a lábuk, és nem szeretik a citromot...Én szoktam tenni pumpás üvegbe is, és bepermetezem picit a kedvenc helyeiket. A férjem és a fiam iszonyatosan fél a pókoktól, és egyéb soklábúaktól, de ez úgyfest bevált.
2008. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom.
2008. máj. 8. 20:04
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Remélem még nemírok későn, és elolvasod a válaszomat!

Én is undorodom a pókoktól. Már én is kipróbáltam minden féle csodaszert, de egyik sem használt.

Egyszer vettem MORTEIN-t, a fekete flakonosat. Befújtam vele még nyár elején az ablak párkányokat meg a réseket, még az ajtóknál is.

Hihetetlen, de egész nyáron egy pókot nem láttam a lakásban! Száraz ronggyal mindig letöröltem a párkányt, és mindig csak döglött bogarakat meg pókokat találtam. Egyszerűen nem jutottak tovább... :)

Na, azóta csak ezt használom, nekem nagyon bevált, próbáld ki!

2008. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
68%

"Egyszer vettem MORTEIN-t, a fekete flakonosat. Befújtam vele még nyár elején az ablak párkányokat meg a réseket, még az ajtóknál is.

Hihetetlen, de egész nyáron egy pókot nem láttam a lakásban!"

Ezt a bizonyos MORTEINt elég egyszer egy évben, tavasszal kifújni és ennyi az egész?

2011. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
9%

Miért kell megölni őket? Csak mert undorodsz tőlük?


Ha én pl. az ilyen emberektől undorodok, mint te, akkor téged megölhetlek?


Szerinted ez normális gondolkodás?


Ha annyira nem bírod őket, zárj be minden rést a lakásodon. Tudom, nem könnyű, de nincs jogod minden élőlényt elpusztítani, akit nem kedvelsz.


Mellesleg a pókok igen hasznos állatok, 99%-uk nem csíp, nem terjesztenek semmiféle betegséget, nem másznak bele a kajánkba, teljesen hangtalanok, mi bajod velük?

2011. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
valami ötlet nekem is kellene:D
2013. máj. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

2008-05-08 19:20 os válaszoló!

A citromolaj helyett nem jó a citromlé?

2013. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 roland0919 válasza:
89%
2011-10-26 09:26 Válaszoló, te valami fő gyökér lehetsz.. Bnőmet a szívroham kergeti a pókoktól pedig tudja hogy hasznos állatok, de mit tegyen vele????
2013. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!