Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pók vagy poloska csapda házilag?

Pók vagy poloska csapda házilag?

Figyelt kérdés
Valami összecsipkedte a lábam, a doki szerint vagy pók vagy ágyi poloska. Poloska nem lehet, mert rendszeresen porszívózunk, még a matracokat is. használt bútort vagy képet pedig nem vettünk. Már megvolt egy hete a nagytakarítás, de újabb csípéseim lettek. Tudtok mondani tippet ezekhez a csapdákhoz? (mint kb légynek a légypapír vagy hasonló) Mert ha mégis poloska, akkor hívnánk a rovarirtót.
2012. aug. 31. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a rovarokat nehéz nyakoncsípni. Esetleg megpróbálhatod kétoldalú ragasztószalaggal az ágyat körberagasztani, ha éjszaka alulról megpróbálnak feljutni, jó eséllyel beleragadnak és meg is van hogy mi a bűnös.
2012. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek, hogy az ágyi poloska lesz. Mindegy, hogy hányszor porszívózol, vagy takarítasz, meg hogy vettél -e képeket, bútorokat. Készülj fel a harcra...
2013. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet bolha is az is egy szemet kis dög, ha bolha az a jobbik eset mert az veled utazhat es kint leugorhat, nezzd jol at alvas utan az agyadat de lassan ovatosan pizsamat kivelrul belulrol. Ha wc zel ulj le akkor altalaban leugrik a labrol. Nezzd meg h az agynemun mincsenek e fekete kis foltok amiket ha szetnyomsz vorosek lesznek az a bolha urulek. Nekem bolhaval volt dolgom, utolag derul csak ki a dolog, majdnem elkaptam amikor leugrott a szobamba a labamrol, de 3 honapig keseritette az eletemet megjobban. Egyik este a szobamba leugrott a labamrol csipeskozben vettem eszre majdnem elkaptam erre puff ugrott egyet, nah mondom nagyszeru, de azota semmi mintha felszivodott volna, agyi poloska nemlehetett mert direkt olyan matract vettem amibe nemtudnak belejutni. Sok sikert. Neten vannak eleg jo trukkok ezekre a "hazi kedvencekre" google.
2014. szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!