Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol érdemes madáretetőt...

Hol érdemes madáretetőt venni? Vagy jobban járunk, ha csinálunk?

Figyelt kérdés

Szeretnénk majd télire az ablakunk elé egy madáretetőt kitenni, mert most az új lakásban erre van lehetőség végre :) A baj az, hogy a párom nem az a barkácsolós típus, tehát mi nem nagyon tudjuk megcsinálni, viszont lehet, hogy apukája megcsinálná nekünk. De még így is az a kérdés, hogy olcsóbb-e az anyagár, mintha megvennénk készen?

Mennyibe kerülne készen kb egy ilyen? És hol érdemes keresni? (obi, praktiker esetleg??)



2012. szept. 2. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
madaraknak egy műanyag flakon is jó amit kivágtok, de ha valami szépet akartok szerintem lehet kapni kisebbet olcsón
2012. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehetne flakonból meg akármiből csinálni, de ha már ezt fogjuk nézni az ablakból, legyen már kicsit mutatósabb :)
2012. szept. 2. 12:19
 3/5 anonim válasza:

Az anyagár az változó lehet,függően attól,hogy a párod apukájának milye van és milye nincs,na meg attól is függ,hogy milyen fából és mekkorát akartok.

[link]

Vaterán is lehet nézni.

2012. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyag sajnos nincs semmi, úgyhogy mindent kell venni hozzá... Budapesti bérházban az ember sajnos nem tart felesleges faanyagot a lakásban :(
2012. szept. 2. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:

én cinkegolyót szoktam akasztani az erkélyre. annyira édesek a kismadarak, ahogy idejönnek kajálni, egyszerre többen is :) nyáron egy szárazkenyér volt kinn, néha pótoltam. arra meg néhány szarka járt rá :)

ja, és pár hete egy galamb rakott tojást az autógumiba, ami szintén az erkélyen van. na, annak mondjuk annyira nem örültem, de azért jó tudni, h engem valamiért szeretnek a madarak :D


az OBIban van madáretető, bár gondolom főleg a téli időszakban lesz majd akciós. olyat vegyél, amire a galambok nem tudnak rájárni, mert azok ritka pofátlan dögök, és elüldözik az aranyos verebeket és cinkéket.

2012. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!