Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire zajos villamosnál lakni?

Mennyire zajos villamosnál lakni?

Figyelt kérdés
Mondanátok saját tapasztalatokat arról,aki olyan házban lakik,ami előtt ott megy a villamos,hogy mennyire zajos?Mennyire hallatszik be a közlekedési zaj?Mennyire zavaró?Légyszi csak olyan mondjon véleményt,aki ilyen helyen lakik/lakott!

#villamos #közlekedési zaj
2012. okt. 30. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm a 4-6-os villamos közelében lakik (egy utcával beljebb, mit a Nagykörút) egy nagypolgári házban. Napközben nem hallatszik, de korán reggel, ha nagyon nagy csend van, akkor ott is lehet hallani (igaz nagyon halkan). Mióta a 6-os éjszaka is jár, azóta éjjel is így van. Tényleg nem zavaró, de lehet hallani egy nagyon halk dübörgést. Az egyik haverom pedig ott lakott, ahol a villamos Budán lekanyarodik a Margit-hídról (még a felújítás előtt). Nem sokáig bírta, mert azt a csikorgást lehetetlen volt megszokni.


De gondolom másnak lesz más tapasztalata is. A legegyszerűbb, ha több időpontban is elmész a kiszemelt lakásba és meggyőződsz, hogy mennyire zajos. Feltéve persze ha ez megoldható.

2012. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,ment a zöld mancs!

Írjatok még tapasztalatokat légyszi!

2012. okt. 30. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyósom a Ferenc körúton lakik a 4-6 villamos vonalán. Az elsőn lakik, az ablaka alatt mennek a Combinok. Ő azt mondja, már megszokta a zajt. Nekem hangos (kisvárosban lakunk, nekem szokatlan a hazai csend után), még a padló is beremeg, ha elmegy a villamos. Igaz, régi nyílászárók vannak, ha ki lennének cseréltetve műanyagra, sokkal tűrhetőbb lenne szerintem.
2012. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!