Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Sparos energiatakarékos...

A Sparos energiatakarékos izzó is ugyanolyan jó, mint a márkásabbak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hol készül a Sparos izzó?! A Sparnak nincs gyára, valamelyik nagy gyártó csinálja nekik, de mivel "hegyekben" kérik, így a Spar márkanév alatt fut, és nem GE, vagy a többi! /ez igaz minden "sajátmárkás" termékre/
2012. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ok

A Sparos dobozos tejet is a Mizo gyártja, mégsem olyan finom!!!!

2012. nov. 4. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, viszont az, hogy ugyabban a gyárban készül nem jelenti, hogy ugyanabból az anyagból! Elég nagy különbségek is lehetnek köztük, jellemzően az olcsóbb égők hamarabb kiégnek. Ugyanakkor gyakran még így is jobban megérik, mint 5x annyiért márkásat venni, mert azok se bírják 5x addig.
2012. nov. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk van, most vettem nemrég ezekkel a kuponokkal. Eddig szeretjük, mert jó a fénye, és erős. Pedig én bevallom, féltem hogy nem olyan jó, és csak pénzkidobás lesz.. De én csak ajánlani tudom!
2012. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem izzó az hanem kompakt fénycső!
2012. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy kuponnal 499 volt 10.31-ig. Én most vettem tegnap kupon nélkül, akció nélkül 499.-ért

Ennyit a kuponról :-)

2012. nov. 4. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a GE gyártja ami garancia a jó minőségre, viszont fontos hogy nézd meg milyen a színhőmérséklete mert óriásit csalódhatsz benne!

Ezeknek az olcsó kompakt fénycsöveknek legtöbbször 6400K ami rossz kékesfehér színű ami bántja a szemet és nem olyan fényes.Akkor jó ha 2700K-s mert az meleg sárga fényű mint a hagyományos izzó így sokkal barátságosabb és természetesebb.

(vill.szer)

2012. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Igen, oldalt, az energiatáblázat felett ott van hogy 2700K :) nagyon jó fénye van, mi szeretjük
2012. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!