Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki fogok adni a 2 szobás...

Ki fogok adni a 2 szobás lakásomból egy szobát, érdemes a saját szobámra kulcsot csináltatni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csináltatnék, főleg ha idegennek adnám ki.
2013. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még ha ismerős akkor is rakj rá. Nekem pl van olyan rokonom aki meglopna meg már meg is lopott, bár neki sose adnám ki albérletbe a lakást.
2013. jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi én is így gondoltam

közeli ismerőseim de biztos ami biztos

2013. jan. 23. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkét szoba ajtajára érdemes, már csak abból is kiindulva hogy esetleg jöhet fel hozzád vagy ő hozzá valaki.
2013. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Én is kicserélném a zárat biztonságira amit nem lehet egykönnyen másoltatni,mert tényleg ki tudja ki kezébe kerülhet, meg aztán óvatlan lehet az új lakó is mert azért ne gondoljunk rosszra de az ördög sem alszik!!Volt ismerősöm akit a saját albérlője közel 2 év ott lakás után kirámolta a bérlő szobáját mert az sem zárta !Jobb félni mint megijedni !!
2013. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sokszor laktam albérletben, de soha nem zártak el előlem egyetlen szobát sem. Igaz, hogy nem is vihettem fel senkit, tehát, ha eltűnt volna valami, akkor engem vettek volna elő - gondolom. Ezen az alapon a lakód is zárhatja előled a szobáját, úgyhogy neki is csináltass kulcsot, mert ha te nem bízol benne, neki miért kéne benned? Mindenki magából indul ki...
2013. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!