Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti lehúzzátok mindig magatok...

Ti lehúzzátok mindig magatok után a wc-t, vagy csak este, ha már senki nem megy?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 00:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Most komolyan, te a reggeli sz*rt estig úszni hagyod?
2013. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
94%
Első, most miattad majdnem félrenyeltem a sört:D
2013. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Lehúzzuk, mint minden európai kultúrkörből érkezett akibe több higiénia szorult mint egy állatba. Bár rossz példa mert a kutya is elkaparja maga után.
2013. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
98%
Normális ember minden használat után lehúzza. Én legalábbis elvárom mindenkitől, akivel egy házban lakom. Egyébként estétől reggelig tilos menni, vagy hogy érted, hogy ha már senki sem megy? Ha kell menni, kell menni, lényegtelen, hogy hány óra van. Ha hajnali 3:42 van, akkor is.
2013. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Naa,csak erre voltam kíváncsi,vajon mennyien nem! Hát,hogy őszinte legyek,rossz az arány! 5-ből 1,nem! Neki külön gratulálok,már nem azért! :)
2013. febr. 5. 01:02
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Már nem azért, de nagyon visszataszító vagy.


Környezetkímélő viszont abszolút nem, már ha nem vagy vegán, ugyanis egy kg marhahús előállítása 15000 liter vízbe kerül például.


Szóval úgy egy fél fazék marhapörkölt kihagyásával kiválthatnád ezt az undorítóságot egész életedre. Gratulálok, hogy nem teszed.

2013. febr. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Miattad lett ez a kérdés feltéve! Gondoltam,hogy lereagálod! Utolsó! Nyugi,én lehúzom,még ha kaját öntök bele akkor is!
2013. febr. 5. 01:12
 8/22 anonim válasza:
85%

Életemben nem hallottam erről a szokásról. Nem is lenne gustusom nem lehúzni, szerintem már az is gáz, ha valakinél sárga a víz vagy foltos a fajansz.

Azt még esetleg megértem, hogyha a wc-hez közeli szobában csecsemő alszik, és hangos a víz éjszaka, ezért vödörrel öntik le...

2013. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen mindig lehúzom.
2013. febr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Mi is lehúzzuk.

EL sem tudom képzelni, hogy hogy lehet egész a pisit bűzölögve hagyni a fürdőben.


Olyan tartályt kell használni, ahol lehet szabályozni a víz mennyiségét. Nem a klasszikus lehúzóst, ahol mindig ugyanannyi víz folyik le. Úgy valóban sok veszendőbe megy.

2013. febr. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!