Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dunaharasztiak, Ti szerettek...

Dunaharasztiak, Ti szerettek ott lakni?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok, nem sokára oda költözünk és nagyon kíváncsi vagyok. :) Milyen a város hangulata, közlekedés, emberek, iskola, közbiztonság, szórakozás stb.

2013. febr. 18. 09:40
 1/4 anonim válasza:
Én szeretek itt lakni,a hangulatot szeretem főleg a Duna-partot...közlekedni egész jól lehet,emberek nem különbek a többinél,suliba nem ide járok,közbiztonság annyira nem jó,elég sok a betörés...:( szórakozó hely az meg nincs,de pl.jégkásázó/fagyizó/kávézók azok jók,sétálni nagyon imádok úgyhogy szerintem nagyon jó kis hely ez:))
2013. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én születésem óta élek itt és imádom! Hangulatos,egy csomó mindent lehet itt csinálni,Tesco,Kfc is van.A környék ahol én lakok,elég biztonságosnak mondható,kevés a hiperpigmentált egyed,bár az utóbbi időben megszaporodtak a csövesek :(
2013. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2# igen,errefelé is:// (1-es voltam)
2013. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tényleg elég sok a hajléktalan, főleg a sportsziget környékén, pedig az a kedvenc helyem - vetekszik a Margitszigettel szépségében :)


Én alapvetően szeretek itt lakni, mert van a helynek egy karaktere, arculata, nem az a szokásos, szürke, nyomasztó alvóváros, és rendezett is.


A hévre este akkor sem ülnék fel, ha fizetnének, mert fegyencjárat, este 7-es vonattal többször mentem már be Kökire, és semmi gond nem volt.


Azért este itt sem sétálgatnék egyedül, de lehet, hogy én vagyok túl óvatos.


Ami baromira idegesít, az a tonnányi önsétáltató és kóbor kutya, már nem merek kutyát sétáltatni, mert többször nekünk jöttek, de ez bármelyik kertvárosban megeshet, mert a kutyatartási kultúra a béka segge alatt van.

2014. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!