Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit érhet ez...

Szerintetek mennyit érhet ez a cserépkályha?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. ápr. 10. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit nem látok rajta az hamu ajtó .

Mivel így egyben szállítani nem lehet,szét kell bontani.

Bontás után jön a csempék egyenkénti átvizsgálata,hány sérült van.Itt látni meg mennyire volt használva is.

A kályha belső része már nem épithető be újra .

Itt csak a csempéket,ajtót,és rostély lehet számolni.

Nézzed meg újan milyen áron vannak,és mondjuk 20% ot leszámolsz. Az eladó komplett kályhát lát,de csak az írottak használhatók fel újra .

Egyébként szép ez a kályha . A tányéros csempe a legszebb

2013. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gomzoli ***** válasza:
0%
Szép, de eléggé "divatjamúlt", a megjelenése kissé elavult. Szerintem néhány tízezresnél (40-50 e) többet nemigen adnának érte.
2013. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 es má,bocs ,de neked fogalmad sincs arról mi az ami divatja múlt.Nem is értesz a cserépkályhákhoz ,

Ha van nálad eladó ,holnap ott vagyok érte 30 ezerért

látatlanba .A régi kályhák csempéi jobbak mint a ma gyártottaké .Ezt a kályhát nem hiszem ,hogy 200 e alatt megkapnád most .És hol van még a belseje.

1 es voltam

2013. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gomzoli ***** válasza:
45%

Viccelsz?

Vízteres, központi fűtést ellátó cserépkályhát készíttetett magának apám, 2 éve, ennél kb. másfélszer nagyobb méretben, nagyon szép minőségben felépítve, kifogástalanul működik és látja el a feladatát (a ház felfűtése, és szinten tartása napi 2 kosár fa volt a télen), csövezéssel, masszív, öntöttvas tűztérrel, szivattyúval (radiátorrendszer már megvolt), munkadíjjal 570 ezerért! Ha ezzel összevetem egy használt cserépkályha (ami kisebb is) kibontott cserepeinek az értékét, akkor tanácstalanul nézem az általad írt 200 ezres összeget! Ahogy a kérdező is így fog tenni, ha megpróbál ilyen összegekben reménykedni, aztán hoppon marad!


A kinézet pedig valóban ízlés kérdése, ebben igazad van, nem mindenkinek ugyanaz a "divatjamúlt".

Nem okoskodni akarok, de nekem ez a véleményem.

2013. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem értem, a kérdés pontosan mi?

újonnan megépítve?

vagy bontandónak megvéve?


szerintem újonnan 3-600.000,-Ft (anyag+munka)

bontandónak 0-30.000,-Ft

2013. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gomzoli ***** válasza:

Tényleg, ez jogos kérdés!

Én is azt hittem, hogy ez a kályha a Kérdezőé, amit el akar bontatni és eladni. Arra írtam a 40-50 ezres tippemet.

2013. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!