Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok hány tekercs WC-papír...

Nálatok hány tekercs WC-papír fogy el egy héten? Nálunk naponta 1. A férjem szerint ez sok.

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 09:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány főre és hogy milyen minőségű a papír.

Mondjuk nálunk is elmegy egy tekercs/nap. De én jóval többet vagyok itthon, tehát többet használok. Mellesleg emésztési gondjaim is vannak. A nagydologhoz is rengeteget használok.

Ha vacak minőségű és vékony papírt használnánk, akkor simán elmenne 2 tekercs is.


Lehet, hogy a férjed azért mondja, hogy sok, mert ő csak a nagydologhoz használja.

2013. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%

Naponta 1? Vicceltek?

Mi hárman vagyunk, de majd' 1 hétig (de 4-5 napig biztosan) elég 1 tekercs. Igaz, nem vagyunk otthon napközben, de akkor is...

2013. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
56%
Hát vannak, akiknek kell 20méter, hogy kitöröljék...
2013. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is elfogy a napi egy két főre, ami szerintem is sok. Viszont én egész nap itthon vagyok, mert babát várok, és nagyon sűrűn kell wc-re járnom, úgyhogy nem is csodálkozom. Párom pedig nagy wc-nél elég sokat elhasznál, úgyhogy szinte bepótolja az egész napi lemaradását :-D
2013. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Hányan vagytok és mennyit tartózkodtok otthon? Én itthon vagyok 2 gyerekkel, akik nem gurigatják le a wc papírt, csak rendeltetésszerűen használjuk, de sokkal több fogy, mintha ovisok lennének+dolgoznék. Meg vannak napok, amikor én is többet használok, mint általában. Evvan. (Bírom ezeket a férjeket, akik megszakértik a wc papír használatot, meg a mosási gyakoriságot, mosogatást, stbstb...)
2013. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Hárman vagyunk, a gyerek iskolába jár, mi meg ketten itthonról dolgozunk.
2013. máj. 17. 10:48
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1 tekercs 1-1,5nap.

Én itthon vagyok Gyeden,emiatt fogy ennyire.

2013. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%
Ha kézmosás után is ezt használjátok ,akkor is nagyon sok .
2013. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Mi öten vagyunk, ebből ketten folyamatosan itthon, és nálunk is elfogy egy tekercs naponta! Átlagos 2 rétegű papírból...
2013. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen tekercs, mi úgy veszünk WC papírt, hogy összenyomjuk a gurigát a kezünkkel a boltban, hogy megnézzük, milyen vastag. Mert néha tök vastagnak látszik, de lazán van feltekerve. Szóval ha a tömörebbet vesszük, akkor 3 nap.
2013. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!