Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nem lesznek átíratva a...

Ha nem lesznek átíratva a közműves dolgok (villany, gáz, víz), akkor annak mi lehet a következménye? Büntetés? A halott nevén úgy tudom nem lehetnek.

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
célszerű minél előbb. Nem lehet belőle gond, mert a nagyapám házába amikor beköltöztünk a párommal sokáig nagyapám nevén volt a vízszámla mert teljesen el lett felejtve hogy át kellene íratni, és mivel az én nevem is ugyan az így nem tűnt fel annyira a dolog, se nekem se a páromnak. Amikor halála után 3 évvel bementem hogy írják át nem csináltak belőle gondot, kellett a halotti bizonyítvány meg a tulajdonlap hogy én lakok benne és hogy az én nevemen legyen, átírták a szerződést és ennyi. kb 20 perc alatt megvoltunk.
2013. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én azt kérdeztem, hogy lesz-e következmény, ha nem lesz átírva.
2013. júl. 25. 01:01
 4/9 A kérdező kommentje:
közben olvasom a kommenteket, köszi.
2013. júl. 25. 01:03
 5/9 A kérdező kommentje:

a plusz csavar a dologban, hogy mi van akkor, ha tartozás, hátralék van esetleg?

ilyenkor kit keresnek meg?

2013. júl. 25. 01:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ott lakót.
2013. júl. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

első körben gondolom. de mi van, ha egy idő után már nem lesz elég a nyugdíja (fizetés meghagyás) a levonásokra?

akkor az én fizumat is megterhelhetik?



egyáltalán mire lehet számítani, mi a menete az eljárásnak?

2013. júl. 25. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Nalunk kicsit viccesebb esetkent fordult ez elo.

Kineztunk egy lakast, tettunk ra ajanlatot a ket tulajdonosnak, ok elfogadtak.

Ugye az adas-veteli szerzodesre kell hozni minden szolgaltatotol ugynevezett 0-s igazolast.

Eme igazolast nem hoztak magukkal, de kertek, hogy fizessunk foglalot (3m-t).

Mondtuk, hogy addig egy centet nem fizetunk, amig a papirok nincsenek rendbe.

Kiderult, hogy az 5 eve (!!!) halott edesanyjuk neven volt minden es halala ota egy szamlat nem fizettek ko az orokosok, mert nem tudtak megalapodni, hogy ki mikor es mit fizessen.

Tobb millios tartozasuk volt, amit azert viccesnek talalok, mertegy szolgaltto se ul evekig a "seggen", hogy majd valamikor valaki fizet.

Az egesz ingatlanvasarlas dolog a DH-n keresztul ment volna, szoval legalabb ok utanajarhattak volna a dolognak.

Ezutan kerestunk masik ingatlant es kozvetitot is.

2013. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez komoly!
2013. júl. 26. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!