Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fiatalok! Nektek is eszetekbe...

Fiatalok! Nektek is eszetekbe jut, amikor elmentek egy szép családi ház előtt, hogy: "Mi vajon mikor fogunk itt tartani? " vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 20:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen. Csak rögtön meg is állapítom, hogy nekem ez sosem fog megadatni. :(
2013. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Dettó,mint az 1. válaszadó...:(
2013. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
Ja, eszembe jut és jó úton vagyok hogy megvalósítsam, mivel jól fizető szakmát tanulok és megfelelő munkahelyem van, amivel pár éven belül szép otthont tudok teremteni magamnak és a családomnak.
2013. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nem szabad így gondolkodni,egyrészt mert "bevonzzátok". Én például legbelül tudom, ezáltal szentül hiszem,hogy sikerülni fog. Csak azért telnek fölöttünk az évek és hát a mikort nem látom,csak vágyom.:)Köszönöm a válaszaitokat és sok sikert kívánok!:)
2013. szept. 30. 20:22
 5/28 A kérdező kommentje:
3-as! Neked is kívánom,hogy sikerüljön mihamarabb!
2013. szept. 30. 20:23
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


Az unokanővéremnek olyan háza van, hogy csak a kacsaláb hiányzik alóla, mégis pokol az élete, valamint pokollá tette mindkét gyereke életét is.


A nagy és szép ház nem minden. A boldogság ritkán jár kéz a kézben a nagy vagyonnal.

2013. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Ezt csak ostoba emberek gondolják, hoyg a boldogsághoz pénz kell. Nekem van családom, barátiam, barátnőm, mindenki egészséges, rohadtul nem izgat más háza, mert pénzt akkor keresek amikor akarok, de a fent leírtakat nem.
2013. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én speciel jobban vágyom egy belvárosi, csinos kis lakásra, mint egy nagy hodályra.
2013. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Igen, és reménykedek, hoyg egyszer megadatik, de a még sok munkába fog kerûlni.
2013. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén megmondom 100000x jobban örülnék egy kisebb lakásnak és átlagos munkának külföldön, mint itt egy hatalmas háznak valami protekciós ellopjuk a pénz munkával összekötve. Szerintem sem a ház miatt lennék boldog, sőt manapság teljesen felesleges ! Minek ? Nehéz befűteni, ott a kert valaki nyírja le a füvet, a gyerek kimenne havi egyszer, télen hó hóhátán stb... Nem kell, én ha elmegyek egy családi ház előtt inkább azt kérdezem, hogy vajon boldogok-e...?
2013. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!