Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ma kaptam egy parafatáblát,...

Ma kaptam egy parafatáblát, de nem tudom mivel dekoráljam ki. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 25. 09:21
 1/4 anonim válasza:
A fa keretet bedekupázsolhatod/befestheted, magát a parafát is be lehet fújni festékkel. Textillel is bevonhatod az egészet, vagy díszes fa keretet rakhatsz a keretére.
2013. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem nagyonegyedi ha pl kinyomtatsz közös fotókat a barátaiddal, kedvenc bandád/könyved képeit rakod oda vagy bármi ami téged jellemez és szereted!
2013. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia :)Én rengeteg koncertre /fesztiválra járok ,ezért a jegyekkel ,karszalagokkal díszítettem fel egy közepes méretű táblát és már túlzsúfolt szal vettem egy nagyobbat (a legnagyobb méretűt) és azokra az idei koncert élmények kerülnek :)a fotót még jó ötletnek tartom bár ha kicsi a tábla akkor sok minden nem fér rá ...sztem a fotókat inkább a falra kéne tenni különböző kepkeretekbe .De !akár sulis dolgokat is rakhatsz rá .Én most érettségizem és egyelőre a célkitűzéseimmel pakoltam tele ,h a motiváció mindig ott legyen a szemem előtt :D
2013. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia.Nekem a parafatáblámon csipke van rátűzve. Akár régi nem használt fehér függönyből kivágsz rá akkora méretű darabot és rátűzöd rajzszöggel.Én több rajzszög segítségével ékszer tartónak használom:)
2014. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!