Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az edénykész...

Mit szóltok ehhez az edénykészlethez, ti megvennétek 15 000 forintért? Félek, hogy nem jó minőségű.

Figyelt kérdés

file:///C:/Documents%20and%20Settings/sanyi/Asztal/5003201401022309512139.jpg

[link]


2014. jan. 10. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen csábító is a kínálat, egy az aranyszabály: előre ne fizess.

A terméket nem ismerem.

2014. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kínai, de biztosra ugye csak vásárlás után lehet mondani. Lehet, rá van írva valami német szöveg, de a kis betűvel ott van, hogy Made in PRC...

Nyilván nem valami szuper készlet, ha ennyibe kerül, de azért lehet valami tűrhető minőség.

Ha mindegyik részt tudod használni, akkor nem olyan drága, viszont általában a készlet felét nem tudja mire használni az ember, akkor jobb külön megvenni a szükségeseket.


Internetes vásárlásnál vissza lehet küldeni, csak a postaköltséget bukod, ha nem felel meg.

2014. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom ..de manapság oly sok gagyi termék van ilyen "svájci" tuti jelzővel,oszt egy nagy kalap "szamóca" az egész kollekció. Csillog villog, de súlya sincsen, vékony sz.r az egész-

én nem nagyon bízok ezekben.


Ezerszer jobban jársz pl ikea 365+ termékeivel.

Saját tapasztalatból mondom,hogy itt az "anyag" nincsen kispórolva belőle,és az edény alja az tényleg olyan tuti vastag,hogy nem kozmál le az alján a kaja,,mert van benne beletett VALÓBAN minőségi anyag.

2014. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megnéztem az Ikea termékeket , tényleg nagyon jók és nem is túl drágák. Köszi szépen.
2014. jan. 11. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!