Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik Budapest legbiztonságos...

Melyik Budapest legbiztonságosabb kerülete?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 19:40
1 2
 1/19 anonim válasza:
84%
szerintem az I. vagy a II. kerület! de biztos készült valahol statisztika a kriminalitásról
2009. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kerestem google-ben, de ott csak valami netes szavazést találtam, de az meg...
2009. dec. 1. 20:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 22.-ben lakom annak ellenére hogy egy kocsma és egy közért közt lakom elég nyugis :D szóval szerintem ez a hely biztonságos, hisz még a kocsma elött is nyugodtan el lehet sétálni sötétedés után anélkül hogy sötét szempárok villognának rád...
2009. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

drága földim, ezt azért nem mondanám!

ott laktam eddig én is, de hát a kocsma előtt jónéhány bodzaszedő és egyéb igencsak szimpatikus fiatalember szokott tenyészni,. pláne nyáron.

ja, és csukott ablakon keresztül behallatszott, ahogy ordítoztak egymással azok az idióták...

nagyon megutáltam azt a helyet,

hála az égnek, mostmár a 11ben lakom, és imádom! eddig még semmi para nem volt.


egyébként a 12, a 2. és a 1. kerület bizonyos részei nagyon biztonságosak.

de ne felejtsük el, hogy az 1. kerületben van a moszkvatér, a 12ben pedig a déli. szóval vannak zűrösebb részei is, ezek miatt talán változhatnak a kriminalisztikai adatok.


erre van 1 jó módszer amúgy, h kiszűrd melyik kerület a biztonságos: a lakásárak. minél drágább, annál elitebb környék, tehát annál kulturáltabb emberek lakják, és nem köt beléd minden második fickó az utcán...

2009. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mert mi a 22.be fogunk költözni. Az a kocsma melyik utcában van?:D

De akkor.. a Havannán jó olcsók lehetnek a házak...

2009. dec. 1. 22:21
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

huh.

kocsma elég sok utcában van, kapásból 10 kocsmát fel tudok sorolni a kerületben.

a kérdés inkább az, hogy melyik utcába költöztök! és akkor talán tudunk segíteni...

2009. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát volt már egy kérdésem, lehet láttátok:D Tenkes utca, és Miskolcról költözünk fel
2009. dec. 2. 13:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Pár éve laktunk Budafokon(22)akkor jó volt!Közbiztonságilag,közérzetileg..egészségügyileg?lehet, már okafogyottá vált, akkoriban sok volt a daganatos.

A Havannát-ha jót akarsz-remélem nem átkoznak a havannaiak-:)))messzire elkerülöd. Ugyanígy a VIII.-IX ker-et, (bizonyos részeit) is.(azért az árak néha mondanak valamit)nem árt alaposan, többször, különböző időpontokban körülnézni, szomszédságot, házaikat, tisztaságot megnézni, ha még nem késő!

2009. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
elkerülöm ám nem kell félni, 22.be költözünk :) Már megvan a ház, már csak a papírok... Szóval akkor nem kell félnem tőle?:D
2009. dec. 4. 19:05
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nem, mondom, nagyon jó volt, családias..kocsma, pedig, hát mindenhol van...ott élik a közösségi életet. Budafok jó hely
2009. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!