Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Karácsonyi dísznek szeretnék...

Karácsonyi dísznek szeretnék olyat készíteni, hogy narancsnak levágom mintában a héját, (a fehér részig) és oda szegfűszegeket dugdosok. Gyönyörű, láttam egy oldalon. Ezt mikor készíthetem el?

Figyelt kérdés
Csak karácsony előtt közvetlenül? Vagy akár ma is? Még sosem készítettem ilyesmit,és szeretnék készülődni már az ünnepekre. Nem fog romlani és büdösödni a narancs ha ma megcsinálom? És ugyanez almával? Nem fog rohadni idő előtt??
2009. dec. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem túl tartós, szerintem karácsonyig nem húzná ki.
2009. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak ugy ismerem, hogy a szegfüszegeket minta szerint betüzgéled, de nem sérted meg máshol a héját (nem vagdalod ki) és ugy hagyod száradni. Ha érett a narancs, akkor hónapokig eláll száraz helyen (dohos, nedves lakásban nem). A mintát ugy szokták kirakni, hogy két csik szabadon maradjon, ahová selyemszalagot kötnek (függölegesen két meröleges irányban)
2009. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig csinálok ilyet az adventi időszakban, nagyjából egy hétig áll el. Gondolom, nem egy zsáknyi narancsot akarsz elkészíteni, csinálj nyugodtan egy párat, aztán ha kezd romlani, csinálsz helyette másikat.
2009. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy fogom csinálni ahogy az utolsó tanácsolta! Azt hogy vágás nélkül csak a héjába szúrom, az nem tetszik annyira mint amit láttam, de köszönöm!
2009. dec. 8. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!