Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha valaki felajánlaná, hogy...

Ha valaki felajánlaná, hogy dönthetsz fa ház (könnyű szerkezetű), vagy tégla építésű melyiket választanád és miért? Új építésűek. Vagyis ha tégla építésű házban élsz elcserélnéd e faházra, és fordítva, ill. miért?

Figyelt kérdés
Ugyanakkora, ugyanolyan és ugyan ott. Elsősorban azok válaszát várom, akiknek már mindkettőt kipróbálhatták, de mindenki válasza érdekel. Csak írd oda, hogy tapasztalatból válaszolsz e, milyen házban élsz/éltél már (mindkettő, vagy csak az egyik, ez esetben melyik).
2009. dec. 9. 16:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én tégla építésű házban élek és nyáron és télen is nagyon előnyös. Nyáron nem igazán engedi be a meleget így ha szeretnél elbújni a kánikula elől van hova. Télen pedig ha sikerül annyira felfűteni a házat hogy a falak is felmelegedjenek kicsit akkor tartósabb a meleg. Igaz fa házban még nem éltem - reményeim szerint nem is fogok - mert az a tapasztalat ismerősök által, hogy sok bogár költözik be a falakba. Egyik ismerősömnek például szárnyas hangyák költöztek a falba és elég nehéz volt kiirtani őket. Ha jól tudom a hőmérséklet szempontjából sem olyan tartós mint a tégla építésű.
2009. dec. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
harmadik válaszoló vagyok.ez a másik amit elfelejtettem irni hogy nagyon zavart hogy a felső szinten mindenféle mozgást lehet hallani,minde egyes lépést.nem tudom hogy ezt meg lehet-e oldani
2009. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én még nem laktam faházba,de voltam táborban,és ott a ház fából volt.És nekem az sokkal jobban tetszett.Azt se tapasztaltam,hogy hideg lenne,mert az én ágyam pont a radiátor mellett volt,és akkor még volt fűtés,viszont a radiátor felett meg az ablak volt,szal ennyiből volt rossz,de amúgy csúcs volt.Egy igen hangos osztállyal voltam,de nem igazán lehetett hallani a hangokat.Az ebédlőből viszont lehetett hallani,hogy fent járkálnak... Meg bogarak is voltak.Igazából ártalmatlanok meg minden,csak a hét vége felé én már kezdtem unni,mert volt,hogy az ágyamban mászott,vagy a hajamba xDD De gondolom,van rá mód,hogy ne legyenek bogarak.De én ezek ellenére is elélnék egy faházba,szerintem is családiasabb meg ilyesmi...
2010. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Helló itt.

Végül is mi lett a történet vége? Fa, tégla?

2013. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból kérdeztem.
2013. máj. 2. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!