Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak fűtéskorszerűsítés téren?

Figyelt kérdés
Mi most állunk a korszerűsítés előtt. Tippeket szeretnék, hogy milyen típusra érdemes befektetni, mi az ami nem csak jó, de talán valamivel olcsóbb is, mi az amit messze el kell kerülni vagy mi az amire érdemes áldozni stb.
2009. dec. 14. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi tavaly cseréltük le a régi cirkót kondenzációs kazánra, és valamivel alacsonyabbak lettek a gázszámlák, de nem lényegesen.
2009. dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És a komplett rendszert cseréltétek vagy csak a kazánt?

Ha nem vagyok indisztkrét, mennyibe került?

2009. dec. 14. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt: www.adax.hu

valamint ezt is, bár ez inkább csak design.elem: biokandallo.hu


nekem távfűtésem va, szóval egyikről sem tudok tapasztalatokat, de mindkét honlapot áttanulmányoztam, és szimpi.


egyébként a gáz egyre drágább lesz, és a fűtőértéke is egyre rosszabb... esetleg valami cserépkályha.

egyik ismerősöméknél van olyan búboskemence jellegű (mint a régi parasztházakban ::) és azt mondják, hogy nagyon jó meleget ad.

2009. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a kazánt cseréltük, de mivel más típus volt, mint az előző, újra terveztetni és engedélyeztetni kellett. Maga a kazán 330ezer volt, a papírokkal és a beszereléssel együtt majdnem 600ezret fizettünk.
2009. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!