Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet drága készülékek...

Hogy lehet drága készülékek nélkül párásítani a lakásban?

Figyelt kérdés
A radiátorra tettem egy edénykét,amiben víz van.De még nem nagyon változott a páratartalom. Még milyen megoldások vannak?
2009. dec. 29. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerübb és a leghatásosabb, ha növényeket tartasz. Vizipálma, filodendron, szobapáfrány, stb.
2009. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Spriccelo, amivel a viragok levelet szoktak frissiteni.

Az meg jo, de kozel sem er nnyit sajna mint egy parasito.

Ket eve egyik ejjel annyit sikerult kohogni, hogy besokltam, es reggel vettem egy ultrahangos parasitot.

Hat merfoldek a kulonbseg! Sajnos

2009. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
57%
ha van radiátorod, akkor teszel a radiátorra egy kis tálan vizet :) az elpárolog a levegőben :) ugyan ez konvektorral is jó :P
2009. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A mosott ruha szárítása tökéletes és olcsó megoldás:-)
2009. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb edénykét a radiátorra, szobanövények, a fürdőszoba ajtajának nyitvahagyása éjszakára, gyertyás párologtató...
2009. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocsi, nem kötekedni akarok, csak nem tudom, hogy mért jó, ha a párás a levegő?
2009. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha száraz a levegő amit beszív, kaparó érzést észlelhetsz a torkodban, száraz köhögés léphet fel extrém esetekben, vagy betegség esetén ez erősödik.
2009. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én asztmás vagyok, és tudom, hogy nekem nem jó ha túl száraz, vagy túl párás a levegő. Muszáj megtalálnom az aranyközéputat. Tavasztól-ősz elejéig nincs gond, olyankor odakint száradnak a ruhák, egy kis edénykét használok párásításra, az ablak szinte végig nyitva van ilyenkor (március végétől október elejéig) Ilyenkor sosem vagyok rosszul. Viszont október elejétől-március végéig, amikor odabent száradnak a ruhák, nagyon gyakran fulladok. Most már egy hónapja nem olyan sokat, mert vettem Ceresitet, és egy hét alatt fél liter vizet szívott el, mivel idebent száradnak a ruhák, és nagyon párás a levegő.


Tehát csak arra akartam kilyukadni, hogy vannak bizonyos betegségek, ahol pont a száraz levegő nem jó az embernek.

2009. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akarod mondani párás nem jó?
2009. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, azt akartam mondani.


Bocs, csak épp a macskámat készültem leszedni a függönyről, már a negyediket teszi tönkre az idén.

2009. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!