Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen munkadíjuk van a...

Milyen munkadíjuk van a mosógépszerelőknek?

Figyelt kérdés

Kicserélte a vízszabályzót és 18e kért.

4000e az alkatrész és 14000e a munkadíj.

Szerintem jól lehúzott, de többet nem jön hozzám az biztos. Ja, számlát sem adott és 20 perc alatt kész volt a cserével.

Szerintetek is nagyon sok vagy csak én sokallom ezt az összeget?


2010. jan. 15. 17:49
 1/7 anonim válasza:
nálunk is volt nem rég és egy szivattyút cserélt jó pénzért...
2010. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja nálunk másfél éve szivattyút cserélt. 12000-ért.
2010. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon lehúzott, de sajnos szinte mindegyik ilyen tetű. Tehetetlenek vagyunk, kiszolgáltatott helyzetben az ember nem nagyon pattoghat. Nálunk is volt olyan "mester" aki valószínűleg azóta is gyakran csuklik.
2010. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mocsok egy banda az összes ilyen "mester"...

szerintem ezzel csak a diplomásoknak akarnak beinteni, hogy néézdmá, én a sima szakmámmal többet keresek mint te a halom papíroddal...

ez ellen tenni sajnos nem lehet. max ha megvan a diplomám, majd estin elvégzem az OKJ-s mosógépszerelő tanfolyamot, és csődbe viszem mindet! :p

2010. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

19:13: Te olcsón megúsztad! Tőlünk ha jól tudom 16 ezret kért, és kb 2 hete volt itt

1. voltam

2010. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Találtam ismerős által egy szerelőt aki 5000 forint munkabérért dolgozik és nem 14000 ezerért.

Úgyhogy legközelebb őt fogom hívni, de akkor is bosszant, hogy lehúzott a vén fószer!!

2010. jan. 17. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 12:02

Oké, hogy olcsóbb volt mint a tiéd, de már lassan 2 éve (tavasszal) történt.

2010. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!