Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy kb.2 éves szerencsebam...

Van egy kb.2 éves szerencsebambuszom és nem nő. Az alsó levelei leszáradnak, fen nő másik, de nem növekszik, pedig vízben van. Mit lehetne vele csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 12:30
 1/3 anonim válasza:
Amikor vettem a bambuszom, azt mondtak az eladok, hogy amikor megno, nyugodtan el lehet vagni 7 cikkenkent es azt is meggyokereztetni vizben. Tul nagyra nohetett es kimerult.
2010. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már a 2. is ilyen. Az elsőt nem tudom, hogy nyírtam ki. A 2. szintén semmit sem nőtt eddig, most az alsó levelét látom sárgulni. Pedig kap fényt és vizet is. Talán valamilyen tápoldat kellene a vízbe?
2010. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb. 20 cm és ekkora volt amikor vettem.Az alsó levelei leszáradnak, fent nő másik, de egy idő után az is leszárad és a szára nem nő semmit! Meg még annyit, hogy magától lesz a szára kanyargós vagy akkor direkt úgy növesztik?
2010. jan. 17. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!