Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Párát hogy lehet megszűntetni?

Párát hogy lehet megszűntetni?

Figyelt kérdés
Tavaly leszigeteltük a házat, azt mondták, az segít, hogy megszűnjön a párásodás, de nem segített! kint a teraszon teregetünk, szóval amiatt sem lehet, ha főzök, az ablakot kinyitom, hogy még ez se legyen gond! a szekrények meg az ágy sincs rátolva a falra, próbáltuk ezt a ceresit párátlanítót, de nem sokra mentünk vele! napközben is 2-3alkalommal szellőztetünk, szóval már nincs ötletünk, hogy mi lehet a baj! ha valaki mondana valami okosat azt megköszönném!
2010. jan. 18. 21:48
 1/5 anonim válasza:
nekünk eléggé bevált a cerezit, nem tudom mi lehet a baj.
2010. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
44%

Rossz helyre tetted a ceresit-et. Az ablakba kell tenni úgy, hogy ne tudd tőle becsukni az ablakot. Az elég hatásos.


Komolyan: nekünk sem vált be. Sőt! amióta megszületett a trónörökös, még többet mosunk. Meg is jöttek penészék vendégségbe. De van megoldás a kialakult penészre. 1. sok-sok szellőztetés, és 2. Reklám: Ultra Szavó!

2010. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a szavót is kipróbáltuk, de az is csak max 2hétig volt hatásos, utána ugyanúgy visszajött!

remélem ettől a sok szellőztetéstől javul majd valamit a helyzet, mert már lassan a hajam befonom... :S

2010. jan. 19. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a szellőztetést ajánlanám, és ha nagyon sok a pára, akkor lehet bérelni ipari páraelszívót. Nagyon jó. Az egyik ismerős új háza annyira párás volt, hogy begöndörödött reggelre a haja. Béreltek egy ilyen gépet két hétre, és teljesen kiszívta a párat. Valami 20 liter vizet gyűjtött össze. Nekik azóta sincs gond vele.
2010. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szellőztetni szoktam, ha nincs levegőcserélő rendszer, akkor nincs más megoldás.

Az ablakok zárnak túl jól, semmilyen szellőzése nincs a lakásnak, nálunk ez a gond.

Én ha teregetek, abban a szobában éjszakára nyitva hagyom az ablakot, akkor nem folyik reggelre a víz az ablakokon. Egyébként panelban lakunk.

2010. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!