Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki lakik egyedül? Szereti,...

Ki lakik egyedül? Szereti, vagy jobb, ha van más is rajtad kívül?

Figyelt kérdés
Egyetem miatt majd albérletben fogok lakni. Szeretek egyedül lenni, a csendet, meg nem igazán szeretem mások bajait hallgatni, elvagyok a magam kis világában. Vannak barátaim, de nem igazán szeretnék velük sem együtt egy albérletben lakni több okból is kifolyólag. Otthon felhoztam, hogy inkább laknék egyedül, erre apa azt mondja, hogy úgy elvadulok az emberektől.. Nagyon inkább csak este lennék egyedül a házban, de hát olyankor jobb is egyedül, mintha valaki nyomná nekem folyamat a süket dumát, napközben meg úgyis egyetemen leszek, vagy a városban csavargok/barátokkal, stb.. A pénz nem kérdés, ki tudnák fizetni akkor is, ha egyedül élnék és nem mással megosztani az albérlet árát.
2015. márc. 1. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem egyedül lakni, mert egyrészt a saját ízlésemnek megfelelően rendezhettem be a lakást, igazán a magaménak éreztem, másrészt nem kellett soha senkihez igazodnom házimunka vagy egyebek terén, akkor aludtam, akkor tanultam, akkor hangoskodtam amikor akartam.


Az egyetem mellett én sem sokat voltam otthon, általában jó este 6-7 volt, hogy legkorábban hazaértem, és akkor még tanulni kellett. Szóval túl sokat nem segített volna rajtam, ha még lézengenek páran a lakásban.

2015. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!