Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S.! Kérem írjon valaki,...

S. O. S.! Kérem írjon valaki, hogy hogy szabadult meg az ágyi poloskától, mit tegyünk, ha nem sikerült az első két irtás?! Melyik cég megbízható?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 19:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
Bocsiii h offolok de milyen az az ágyi poloska :$?
2010. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a kis vérszívó rovar, ami behurcolással kerül a lakásba (könyvvel, bútorral), éjszaka jön elő, és összecsipked reggelre. És tök mindegy neki, hogy mekkora a tisztaság meg rend a házban, nehéz észrevenni, mert az ágy farészének a repedéseibe telepszik általában. Valószínűleg egy ismerősömtől került át hozzánk, és már idegbetegek vagyunk tőle, takarítunk éjjel-nappal, mosunk, kétszer irtottak, és még mindig van. :S
2010. febr. 15. 21:59
 3/14 A kérdező kommentje:
Képet nem tudok csatolni, google-be beírod, kiadja.
2010. febr. 15. 21:59
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Én szerintem azért csipkednek, mert éhesek szegények:) Ha állandóan takarítasz akkor nincs mit enniük, ugyanis a lehámlott bőr a fő táplálékuk úgy tudom. Én is látok néha egyet, olyan icipici pelyhes szörnyeteg nem?
2010. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem éppen :S Ilyen kis piros, kerek, pici feje van, elöl néhány lába, és vért szív, azért lesz rajtunk csípés reggelre. Amúgy a parketta alatt is szívesen meghúzza magát, szóval porszívózhatunk mi itt minden percben, akkor sem biztos, hogy eltűnik...


Valaki tudja, hogy miről beszélek? Légyszi, akkor írjon!

2010. febr. 16. 11:08
 6/14 anonim válasza:
Szia! Én sajnos tudom miről beszélsz, nálunk is van ágyi poloska!!! :( Mi kinn dolgoztunk külföldön, és ott a lakásunk tele volt ezekkel, erre hazajöttünk, és a cuccainkkal hazahoztuk őket is sajnos. Már egy ágyat azóta kidobtunk, mert tele volt bogárral. Most az új ágyban is van. :( Az irtók sem tudják kiirtani 100%-osan, külföldön is ez volt, sőt ott még agresszívebben csíptek az irtás után. Fogalmam sincs mit lehet tenni ellenük. Már kétségbe vagyunk esve. Ráadásul 34 hetes terhes vagyok, és rettegek attól, hogy a pici babánkat is össze csípik majd. :(
2010. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem régen a lakótelepi lakásban a fűtéscsövön jött le hozzánk a heverőbe, mert az hozzá volt tolva.

Én vettem sprét, befújtam a heverőket teljesen alul-fölül.Elmentünk otthonról 3 órát. Aztán kitakarítottam a heverőket, bedugtam a lyukat és kész.

Lehet, nem a megfelelő szakembert hívtad, hogy nem bír a bogarakkal.

2010. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló, sajnálom, hogy nálatok is ez a helyzet, és pont, amikor babát vársz :( Most írtam egy másik irtónak, hogy mit lehetne még tenni, remélem most már túl leszünk ezen! Nálatok volt hidegködképzés is? Nálunk csak sávpermetezés, ráadásul az egyik szoba kimaradt az irtásból, merthogy ott nem voltak eredetileg, és most főleg ott tanyáznak, de néha még a befújt szobában is csípnek :( Én még bízom a hidegködképzésben, viszont nem tudom, mi mást tehetnénk még.


Kedves negyedik, örülök, hogy megúsztátok ennyivel, biztosan sikerült időben észrevenni :)


Jövő héten hívjuk ki ezt a másik fazont, majd megírom, sikerült-e!

2010. febr. 16. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:
szia! Sikerült kiírtani? Megírnád az írtó elérhetőségét és hogy mennyibe került? Én is itt hajkurászom a bogarakat, félek hogy a babámat összecsípkedik.:(
2010. jún. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia!

Szerencsére sikerült kiirtani mielőtt megszültem. Most 2,5 hónapos a babánk, és bogármentesek vagyunk. Úgyhogy úgy néz ki sikeres volt.

Nem tudom hol laksz, mert mi itt egy helyi irtóval csináltattuk meg. Amúgy mi Mohácson lakunk.

Te hol laksz?

2010. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!