Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásban lakom, és rágcsálókat...

Lakásban lakom, és rágcsálókat tartok ketrecben, valamint egy cicát. Milyen hatékony szagsemlegesítő módszer, termék létezik?

Figyelt kérdés
Én már nem is érzem, de mások igen-
2010. febr. 19. 15:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
általában igaz az, h ha egy állat szagát megpróbálod elvenni, ő mégjobban küzd érte. én füstölőt forgácsos-szénás helyiségben biztosan nem égetnék!!!!!! az állatokat takarítsd gyakrabban, és csak ecettel fertőtleníts, mossál alomtálcát. Viszont érdekes, egy ikeás takarítókönyvben azt olvastam, hogy ha az ember egy tál ecetet kirak a szobába, az magába szívja a szagokat. kérdés, hogy akkor nem lesz-e ecetszag az egész lakásban?? én ecetet mosáshoz öblítő és vízlágyító helyett már jóideje használom, és 1000000x jobb mint az öblítő, a ruha puhább és hihetetlen módon egyáltalán nem ecetszagú!!! szóval lehet, hogy ki lehet próbálni a tál-ecet kombót a szagokra:) (nálunk baknyuszi és hörcsögök is vannak, de havonta egyszer takarítom őket és szinte semmi szag nincs, talán csak az utolsó héten... ja, és a nyuszinak külön vécéje van, amit a fressnapfban kapható préselt fapellettel (vagy préselt szalmával) töltök meg, állítólag ez a legjobb szagtartó, soha nem is volt alatta forgács vagy ujságpapír, tökéletesen bevált.)
2010. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!