Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Junkers kombi gázkazán,...

Elba kérdése:

Junkers kombi gázkazán, fürdés után csap elzár, víz nem folyik és a szivattyú nem áll le! Újra kinyitom a csapot is mét elzárom, akkorse áll le! Kihúztam a konnektorból mást nem tudtam tenni. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl melegedett és most keringeti hogy vissza hűljön. Majd leáll. Egyébként elég szar ez a fajta kazán. Csodát nem kell várni tőle. Nekem is ilyen volt. Borzasztó rossz hatás fokkal dolgozott. Nem régen tönkrement végleg. Több szerelő is azt javasolta hogy még egyszer ilyet ne vegyek (német gyártmány). Most Demrad-ra cseréltük. Ég és föld a kettő .
2015. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keringteti a vizet?

Használati melegvíznél?

Honnan keringteti és hova? (Ha el van zárva a melegvízcsap...)


Az áramlásérzékelő ment tönkre, vagy valami kosz beleszorult. Hívj szerelőt!

2015. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A probléma csak az , hogy mindez már egy hete történt és most is , ha bedugom a konnektorba még mindíg keringeti a vizet.
2015. szept. 3. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésnél ezt is lekellett volna írnod hogy abszolut nem áll le. !!! . Akkor a 2.-nek az utolsó sora igaz lehet. 1. vagyok. Igen ez a fajta mint írtam egy szar . Nekem is keringette , igaz rövid ideig. De JUNKERS, BOSCH GRUPPE . Fos volt.
2015. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!