Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anya költözni szeretne de én...

Anya költözni szeretne de én nem akarok itthagyni mindent. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy a Szüleim még elég régen elváltak ,és anyumnak most alakulóban van egy komolyabb kapcsolata. Ezért mikor befejezem a nyolcadikat (jövő június) el akar költözni a hapsihoz 150km-re innen. Viszont nekem itt van az összes barátom akiket nem akarok itthagyni , itt nőttem fel , és itt van a megye legjobb gimije amibe egy álmom hogy bejussak. Mikor feljön a téma mindig mondom hogy akkor leszek koleszos , de akkor elkezdi mondani hogy persze a barátaim fontosabbak mint az ő boldogsága meg hogy milyen önző vagyok. Segítsetek kérlek ,fogalmam sincs mit csináljak. 14/l
2015. szept. 18. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz apukádhoz.
2015. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő még messzebb lakik,és nem is jó a kapcsolatunk .
2015. szept. 18. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöknek igazatok van.

Ő már nem olyan fiatal csirke, hogy azt mondd, majd lesz valamikor egy másik pasi közelebb. Ezt neked is be kell látni. Meg persze neki is be kell látni, hogy neked is van saját életed, amit nem szívesen rúgsz fel.

Azzal mi baja van, hogy kollégista lennél?

2015. szept. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legjobb megoldás, hogy koleszos leszel.A kecske i jóllakik, a káposzta is megmarad. Anyukád is alkalmazkodjon egy kicsit, ha költözni akar.
2015. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
A négyesnek pontosan igaza van és az anyukád ne zsaroljon ilyen olcsó maszlaggal.
2015. szept. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Anyád pénzel úgy hogy oda mész ahova ő mondja és kész.
2015. szept. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mutass rá neki, hogy nem találtatok tökéletes megoldást, ezért becsülje meg az elfogadhatót: kolesz vagy ilyesmi.

Az érzelmi zsarolás miatt meg szégyellje magát.

2015. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koleszt azért nem szeretné mert messze lennék tőle. meg költséges a minden hétvégén buszozás meg maga a kolesz is.

Amikor visszakérdeztem hogy és neki mi a fontosabb a pasija vagy a továbbtanulásom egy percre elgondolkozott, de még próbálom puhítani.

2015. szept. 26. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!