Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha vasárnap...

Szilvia0313 kérdése:

Mit csináljak ha vasárnap félni fogok az új otthonomban?

Figyelt kérdés

14/L

Vasarnap elkoltozunk és nem tudom hogy ,,nem,, fogok felni este.. Eddig a noveremnel aludtam egy szobaba. És most egy teljesen más helyen leszek és este tuti hogy félni fogok főleg hogy hiszek a szellemekben és apukam meghalt harom eve. És tuti ott lesz Bár tőle nem félek csak akkor ha beszélni fog hozzam. De már kitaláltam hogy játszok, zenét hallgatok stb de ha megvarom h kicsit vilagosodjon (keljen a nap )az jo ötlet csak arra lennék figyelmes h már mehetek is suliba. Aludni pedig nem fogok merni mert erezni fogom hogy neznek. (ekezethianyossagert bocsi, telorol vagyok)



#szoba #költözés #úly hely
2015. nov. 4. 15:05
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Ettől nem lesz ott senki mert így gondolkodsz róla. Hagyd elhúzva a sötétítő függönyt az egy kicsit világosít, ha neked megfelel. Van akinek túl világos. Esteleg egy ideig hagyj égve valami kislámpát estére aztán majd megszokod. Este meg facebookozz beszélgess kicsit és ilyenek. Örülj neki klassz dolog ez. Majd szépen belakod.
2015. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukáddal beszélgess erről, és kérdezd meg miért hanyagolt el téged ennyire.


14 évesen félni a szellemektől, mert új ágyban alszol?

2015. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Égess egész éjjel egy kis fényerejű LED-lámpát!

[link]

2015. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Égess egész éjjel gyertyát!
2016. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy faragott tökben! :-D
2016. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!