Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti költöznétek Dányba? Milyen...

Ti költöznétek Dányba? Milyen hely? Óvoda, iskola, stb?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez 8 éves videó. Azóta?
2015. nov. 9. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ez 8 éves videó. Azóta?"


Szerinted? :(

2015. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szomorú lennék :( nagyon félek tőle :(
2015. nov. 11. 06:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, azóta már 8 év eltelt. Ezalatt mind kihaltak, mint a dinoszauruszok, mert nem szaporodtak. Az utolsót a falumúzeumban mutogatják, kitömve.

A polgármester épp most tárgyal a miskolci vajdával néhány család átköltözéséről, mert nincsenek közmunkások.

2015. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért érdekelne egy ott lakó véleménye is
2015. nov. 12. 06:33
 7/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok,itt lakom! Komolyan!
2015. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
írhatok neked privit?
2015. nov. 12. 11:42
 9/9 anonim válasza:

Szia, én itt lakom. Maga a falu egész szép, rendezettek a házak, parkok, stb. Sajnos egyre több a cigány, de a videón látott tüntetés egyszeri alkalom volt, én is csak pár évvel később láttam youtube-on, hogy volt ilyen. Úgy gondolom, hogy a bűnözési ráta (itt a betörésekre gondolok) sem magasabb, mint bárhol máshol Pest megyében, szóval annyi hátrány származhat belőlük, hogy nézned kell, ahogy az utcán csoportokban flangálnak, (főleg mikor megjön a segély, meg a családi és hömpölyögnek be a postára visszafelé meg a boltokba), de mint már mondtam ez valószínűleg a környéken más helyeken is így van. Ja és nyáron estén elég sűrűn partyznak az elég zavaró, mert baromi hangosak. Egyébként elkülönülve élnek az úgymond cigánytelepen, szóval a magyarok közé ritkán költöznek be.

Az óvodáról nem tudok nyilatkozni, mert már nem sok emlékem van róla, de állítólag nagyon jól főznek a gyerekekre.

Az általános iskola 10 évvel ezelőtt még nagyon színvonalas volt, kiváló tanárokkal, azonban mára a többségük sajnos nyugdíjba ment.A legtöbben áthordják a gyerekeiket a szomszédos Isaszegre vagy Gödöllőre, így van olyan osztály ahol már több cigány gyerek van mint magyar.

A (élelmiszer) bevásárlási lehetőségek elég jók, több bolt is van.

A legnagyobb problémám a tömegközlekedéssel van: 1 óra! bejutni az Örs vezér térre busszal, ami rengeteg. Hétköznaponként a járatok sűrűsége megfelelő, ülőhely is van mindig, viszont nagyon drága, és hétvégenként a járatritkítás megnehezítheti az ember életét. Vonatállomás nincs, de a szomszédos Isaszegről induló vonatok közül sokhoz van csatlakozás.

Ha érdekel még valami kérdezz bátran!

2015. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!