Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Normális, hogy pattog le a...

Normális, hogy pattog le a korom a kandalló belsejéből?

Figyelt kérdés
Ma reggel pl egy lapát kormot(vagy nem is tudom mit) vakargattam le. Ha végig húzok rajta egy sültkrumplikiszedőt (nem vicc) akkor pattog le,jön fel az oldalaról,tetejéről. Ez olyankor van,ha nagyon betüzelünk. 1 hónapja még tiszta ragacs volt,de akkor fenyővel fűtöttünk. Ez az állapot elmúlt,miután száműztük a fenyőt,de most meg nagy begyújtásnál pattog le a korom...
2015. nov. 25. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nem igazán azzal van a baj,hogy a vastag korom lejön sőt az a jó...hanem a vastag korommal!
2015. nov. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem ez az enyves fenyotol lehet meg mindig.. Szerintem akkor vagtunk be neki.
2015. nov. 25. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
konixot vegyetek... a kéménynek is jó
2015. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet. Kiprobaljuk :)
2015. nov. 25. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A korom leég minden beavatkozás nélkül,csak jó száraz fa kell hozzá .
2015. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2-3 hete nagyon száraz nyirfaval tuzelunk. Vszinuleg akkor az enyves nagyon betett neki es most pattog fel. Gondolom en...
2015. nov. 25. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!