Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől lehet a...

Szerintetek ettől lehet a hatalmas por?

Figyelt kérdés
Eddig egy faluban laktam egy forgalmas főút mellett, így ott is elég nagy por volt. Korábban éltem eldugott helyen, ott alig volt por, így a főút mellett már azt is nehezen szoktam meg, hogy legkésőbb hetente port kell törölni, de így is fél óra múlva minden csupa por. Nemrég viszont egy nagyobb városba költöztem, direkt egy külvárosi részbe költöztem, mivel állandóan náthás vagyok (nem allergia, de a portól rosszabbodik), de itt még csak nagyobb por van, mint az előző helyeken. Állandóan vastagon fekete por minden, nem győzök takarítani. A helyzet az, hogy hiába külvárosi rész, nem esik messze a belvárostól, ráadásul az autópálya is itt megy, tőlünk 500 m-re, plusz két forgalmas főút is kb. ennyire megy innen. Egy ismerősöm szerint nem lehetnek hatással az utak ilyen távolságban a porra. Szerintem más nem okozhatja. Ti mit gondoltok erről?
2015. nov. 30. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. Jól szigetelni kell a nyílászárókat és ki kell mérni, tapasztalni, hogy milyen irányú a huzat a lakásban. Ott kell elsősorban jól szigetelni, ahol bejön a külvilágból a levegő. Dolgoztam magán gyógyszergyárban, ahol ugye folyamatosan biztosítani kell a levegőáramlást és tisztítani kell a bejövő levegőt. Döbbenetes mennyiségű finom por képes felhalmozódni a szűrőkben egészen rövid idő alatt.
2015. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!