Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Piszkos házfalat magasnyomású...

Piszkos házfalat magasnyomású mosóval meg lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ajánlotta, de gondoltam rákérdezek, mielőtt ráengedem a fizet a falra.
2016. márc. 5. 19:24
 1/7 A kérdező kommentje:
*vizet
2016. márc. 5. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 a linked-kó lábazat, kerités? mindegy! A kérdező falat írt! Nme javaslom! ok-okozati függés miatt!
2016. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ház vakolt festett falát nemlehet magasnyomással tisztítani mert megbontja a festéket de még a vakolatot is.
2016. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem egy 50 éves "kádár~kockám" van. Kőporozott. Két éve teljesen magasnyomásúval mostam körbe. Hihetetlenül sokat változott,szép lett.

Azért várd meg vele a nyarat!

Figyelmesen,egyenletesen kell csinálni,mert foltos lesz,ha itt~ott jobban megnyomatod!

Valamint számíts rá,hogy bizony a visszaverődő koszos víztől te is jó mocskos leszel. Nekem szemem~szám tele lett a kis lepattanó kőpordarabkáktól.

Egy oldal(a miénk 40 m2)eltart vagy két óráig,a fal mellett egy létrán állva,tartani a pisztolyt nem is olyan egyszerű.

2016. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

El lehet, csak arra vigyázz, hogy ne tartsd túl közel, mert tényleg képes lebontani a vakolást. Ha meg túl távol tartod, nem lesz elég ereje hogy lehozza a koszt.

Javaslom, hogy a háznak egy nem látszó, vagy nem szembetűnő részén próbálkozz, hogy működik-e a dolog, és ha igen, milyen távolságról kell gőzborotválni, hogy elérd a kívánt hatást.

2016. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:

Valahol tényleg nézd meg mert a vakolattól és festéktől is függ. De lehetni lehet.


https://www.youtube.com/watch?v=-zLzqtjFGAk

2016. márc. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!