Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tavaly vásároltam egy vegyestü...

Tavaly vásároltam egy vegyestüzelésű kazánt és tegnap láttam, hogy kis tócsa van alatta. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A kéménybe menő füstcső és a kazántest csatlakozásánál látom a víz nyomát. Ha belenézek, látom, hogy van benne nedvesség, de nem csöpög sehol. A felső ajtónál, ahol a vízcső is van, teljesen kiégettem újságpapírral, majd kitöröltem és teljesen száraznak tűnt. De a tócsa továbbra is ott van, és szemmel láthatóan valahogyan szivárog a víz.
2008. szept. 23. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem csak a helyszínen lehet lenyomozni, hogy honnan szivárog.

Esetleg nem lehet, hogy a kéményen jött be valamennyi esővíz?

2008. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az esővíz nem rossz ötlet, bár a testben is látok a falán nedvességet. Megnézem, köszi.
2008. szept. 23. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vszeg megsérült a tágulási tartály, illetve valamelyik bekötő cső, vagy a keringető szivattyú. Át kéne nézetni szerelővel.
2008. okt. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kondenzvíz!!! rz teljesen normális ne ilyedj meg!
2010. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!