Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kellemes...

Mit tegyek, hogy kellemes illat-levegő legyen?

Figyelt kérdés
Többször cigizek és hiába kint, bemegy a lakásba is a szag. Hiába szellőztetek a levegő olyan állot, cigis marad. Mivel tudnám kellemesebbé tenni?
2008. szept. 25. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hasonló cipőben járok, és bár több tucat légfrissítő kapható, ajánlom az alábbiakat: Gyújtsál meg 1-2 gyertyát, a lángja -nem tudom miért- csökkenti a füstszagot. A másik: narancsba, vagy mandarinba szúrkálj szegfűszegeket és tedd meleg helyre. Nálam bevált:)
2008. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A gyertya jó ötlet, lehet akár illatos is, így valamennyit illatosít is. Légfrissítőt annyira nem ajánlom, lehet, hogy jó illat lesz, de vele a gázt is szívod. Ha radiátorod van, most a téli időszakban lehet párologtatni és csepegtess bele néhány csepp illóolajat (a legjobb ha természetes, dm-ben is lehet kapni 100% természetest 500-1000ft közt vannak) illetve vannak ilyen párologtató pici cserepek, teáskanna forma vagy ilyesmi amit egy teamécsessel melegítesz. Víz kell bele és illóolaj.
2008. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha cigizel, akkor TE MAGAD viszed be a kellemetlen szagot a lakásba. Aki nem dohányzik, úgyis megérzi, ha belép hozzád.

(Sokáig cigiztem, ezért írtam ezt. Amióta leszoktam, azóta érzem én is, mennyire büdös.)

A legjobb szobaillatosító egyébként szerintem a füstölő, vagy párologtass illóolajat.

2008. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ja, megint én: vagy egy termék Eucasol spray (ez levegő fertőtlenítő, és nagyon kellemes illata van).

Ez az:

[link]

2008. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Azt se felejtsd el,hogy napjàban többször kell szellöztetned,perzse nem akkor amikor épp cigizel...

Bàr nàlam két fajta légfrissitö ,megtalàlhato(egy amit bekell dugni a konnektorba(ambi pur)

van kifejezetten szagmentesitésre,és van egy ami automatikusan müködik,te àllitod be az idöt hpogy milyen gyakran frisitsen.

A màsik ötlet:vannak textilfrissitö sprayk,de az se rossz ha függönyt gyakrabban mosol,esetleg a porszivö zsàkjàba veszel illatosito gyöngyöket.

Az illoolaj se rossz ötlet,de az is lehet hogy szönyeged van?Mert akkor àm az àtvehette a szagot,és akkor sajnos sokmindent nem tehetsz,mig a szönyeg ki nincs tisztitva

2008. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!