Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti belakjátok a macska edényét...

Ti belakjátok a macska edényét a mosogatógépbe?

Figyelt kérdés
Hogy mossátok ki? Beraknátok a többi szennyes edény közé?
2016. jún. 5. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs mosogatógépem. :D

Egyébként külön szoktam mosogatni, külön szivaccsal. Sőt, nem is a konyhában, hanem a fürdőben.

Valószínűleg nagy baj nem lenne amúgy, ha nem különíteném el ennyire, de én azért nem raknám bele mosogatógépbe se.

2016. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Szigorúan külön helyiségbe , előtte egy kinti vödör esővízbe ázik , aztán átöblítem és a napon szárítom . Ez nem játék .
2016. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne raknám be?? A macskakaja is csak élelmiszerből áll (hús, zselé, rosszabb minőségűekben némi zöldség). Ennek a maradéka vagy az ez által okozott szennyeződések miben különböznek az általunk fogyasztott ételek maradékától? Semmiben. A kosz az kosz.
2016. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

A macskakajával nincs gond. Viszont a cica azért rendesen megnyalogatja azt a tányért és bizony a nyelvén akadhatnak kórokozók. Főleg, hogy az egész testét azzal nyalogatja. Na én azért nem kenném szét a saját tányéromon vagy a mosogatógépben sem, mert azért nem 100% a fertőtlenítése annak se.

Szeretem a cicát, de ami tény, az tény. Én nem nyalogatom a fenekem, aztán a tányért, amiből eszek... ellentétben vele. :D

2016. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

A mosogatógép 75 fokon mos. Kémiai szerekkel.


Ha ez nem pusztítja el a kórokozókat akkor mi? Amit írtatok, a kézzel mosás max. 40 fokon lehetséges. Most akkor melyik a jobb? Nem értem a logikát...

2016. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aha ,a kutyáké mellé .
2016. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mosogatom olyan gyakran, mint a sajátomat, kint van a szabadban, én bizony a fürdőszobában mosogatom olyan szivaccsal, amivel takarítok. Még elmosva se lesz olyan szép, hogy az edényeink közelébe menjen.

Pedig nem vagyok szívbajos e téren, nem fertőtlenítek (minek?), meg semmi, de azért a saját edényeink és ételeink más tisztasági fokon mozognak, mint a hozzánk járó s a külvilágban lelkesen szétterjedő félvad ciccek tányérjai.

A párom munkásruhája sem érinti a mosógépet még centrifugálás céljára se, még a kézi mosás után is túl piszkos ahhoz (ez engem nem zavarna annyira, de a párom nem teszi bele, majd megszárad a hétvégén valahogy). Pedig a mosógépnek nincs köze az ételeinkhez.

2016. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!