Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek a ruhásszekrénybe,...

Mit tegyek a ruhásszekrénybe, hogy a ruhák illatosak maradjanak?

Figyelt kérdés
Rendesen mosom a ruháinkat,a szekrényeket takarítom,szellőztetem,mégis dohos a ruháink szaga.Mitől?És mit tehetnék?
2008. szept. 26. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy a szekrény tul idös?

Mert akkor bizony bàrmit teszel az olyan marad,akkor venned kelene egy uj szekrényt..

Amit még megtehetsz vannak illatosito pàrnàcskàk kifejezetten ruhaszekrénybe,minden nagyobb supermarketbe lehet ilyet kapni.Esetleg valaki a csalàdban cigizik?????

Annak a füstje is bekerülhet a ruhàk közé..

2008. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagymamámtól vett régi trükk: szappan :)
2008. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

szurkálj narancsba szegfüszeget vagy levendula ha szereted

meg lehet venni coccolino illatosito párnát

2008. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A szekrény nem régi,bár úgy kaptuk használtan.Ezt a coccolino illatos párnákat hol lehet kapni?
2008. szept. 26. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol, pl dm-ben.
2008. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ilyen kis parfumos zacsiba szoktam levendulat tenni, vagy pedig varrok levendulazacsit. nemcsak az illata jó, hanem a molyok se szeretik.


illetve kaptam ilyen papírzacskot, ami hasonló ilyen illatos dolog volt, annak kellemesebb volt az illata, de a molyok ellen nem védett, inkabb az alsonemus fiokba tettem.

2008. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!