Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapestiek! Szerettek a...

Budapestiek! Szerettek a fővárosban lakni?

Figyelt kérdés
Indoklást is légyszi, hogy miért igen, miért nem :) Melyik részen laktok?
2016. jún. 26. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én imádok, semmi pénzért nem hagynám itt :)

Amúgy vidéken falun nőttem fel, 4 éve lakok Budapesten.

Nagyon jó, szeretem, hogy nem áll meg az élet, nincs unalom, mindig van valami program. Van 1000 féle választási lehetőség, vásárlás, szórakozás, iskola, stb. terén.

Szeretem, hogy itt normális munkám van nekem és a páromnak is, míg otthon max gyárban tudtunk elhelyezkedni, itt mind a ketten irodában dolgozunk, jó fizetésért. Szeretem a szép részeket, kirándulni, nézelődni. Én igazából nem tudok rossz oldalát írni.

Amikor még nem laktam itt, csak néha felutaztunk valami miatt, akkor mindig olyan zajos, koszos városnak tűnt. Aztán ahogy itt él az ember pikk-pakk megszokja a zajt és azt, hogy nem minden rész makulátlan, és nem tűnik fel.

Amúgy a belvárosban lakok. 9.ker.

2016. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát elég kétélű fegyver. Amíg magad vagy esetleg egy barátnő addig oké, később gyerekekkel már nem olyan jó. Ahhoz hogy jó helyed legyen, nagyon sok pénz kell. Arról nem beszélve hogy minden idő elmegy arra hogy "Budapesten vagy". Itt minden sok idő, itt semmi nincs 10-20 perc alatt, a legkisebb dolgok is egy órába telnek minimum. Én amúgy 12 éve élek itt, és most ősszel fogjuk itthagyni a családdal.
2016. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

a déd, a nagy, és a szüleim is itt születtek Pesten..aztán atjöttek Budára..nagy kert, bővizű kút, mégis piacra járunk, mert ott az élet..vidékre csak nagyritkán megyünk, azt is max egy napra..hiányzik a város zaja, a nyüzsgés, a sok kutyaszar, a sok alkesz, aki szembe jön, a sok bolt, és hogy mindenhez hozzájutok, ha ügyintézésről, orvosról van szó..


tudnék ám jó helyeket, ahová szívesen mennék élni, csak a csönd van, azonkívül semmi.Nincs iható csapvíz, nincs kábeltévé, nincs térerő, nincs a közelben orvos, kisebb bolt....de még az sem baj, mert kocsival nincs távolság, az időjárás nem számít, de ha baj van, a mentő nem is találja a falut..ha egy kicsit jobb kinézetű a ház, és környéke, már sunyi tekintetek ólálkodnak..


ilyenkor kell a riasztó, reflektor, több kutya...rendőr sehol..


szóval ez nem hiányzik..


itt ahol lakom béke van

2016. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Budapesten születtem és ott is éltem sokáig, de nem a Belvárosban, hanem a kertvárosban. De iskolába és dolgozni be kellett járni, alig voltam otthon, a kertre sem volt időm. Most vidéki vagyok, de nem igazi, ugyanis minden közmű van, nincs messze a bolt és a busz sem. Agglomeráció.
2016. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!