Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a hangyákat?

Hogyan tüntessem el a hangyákat?

Figyelt kérdés
kertes házban lakunk és hiába porszívózok mindennap meg flóraszeptel felmosok minden nap reggelre akkor is mindig valahol feljönnek bejönnek a gangyák főleg a cserépkályha körül.a fával nem hozzuk be mert azonnal ráteszzük a tűzre.
2007. nov. 15. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én fokhagymával kentem be a lyukat, ahol bejönnek, még egy fél gerezdet oda is tettem, azóta nincs hangya.
2007. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Én azt a módszert alkalmazom, hogy a vonulási útjukra sót szórok.Van aki szerint a sütőpor is jó hangyairtó.
2007. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
90%
Én sűrűn domestost használtam azon a helyen ahol bejöttek, és azután nem volt hangya forgalom.
2007. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Rovarirtószerrel.
2007. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
83%
Nekem is voltak hangyáim, hangyacsapdát vettem nekik. Bármelyik ABC-ben kapható. Kis dobozka, amelybe belemásznak, és a szorgos kis hangyák az otthon maradottaknak is visznek belőle. Azt nem tudom, hogy elpusztultak tőle, vagy csak irányt változtattak, de tény, hogy én megszabadultam tőlük pár nap alatt.
2007. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
92%
Egyszer hallottam, hogy gipszport kell szórni nekik és azzal befalazzák magukat, mert a nyáluk miatt megkött a gipsz. Én még nem próbáltam ki, mert a legutóbbi nagy hangyainvázió után jött az ötlet.
2008. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Hétvégi házunkban minden évben -ezzel sok időnket elrabolva- megjelentek a hangyák. A végső megoldás: Gazda boltban kapható mészpor, kb 1 decis, sárga kupakos dobozban. Megkerestem a helyet, ahol bemásztak a házba. E lyuktól visszafelé 2 méteren beszórtam a mészporral az utjukat. A második "kezelés" óta a hangyák más úton járnak. Eredményes irtást !
2008. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%
RAID rovarirtó spray, minden áruházban árulják , kb600ft , bevált , mivel spray igy behatol minden lyukba ahol hangya lehet.
2008. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
81%
barátom ki szokta égetni őket :D fogja a dezodort,légfrissítőt vagy akármi ilyet odafújja és meggyújtja :D hatásos hidd el :D
2008. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
91%
Nekem bevált a Mortein,fekete dobozos, amire kimondottan hangyákra és csótányokra való. Jól bele kell fújni a lyukakba.
2011. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!