Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletben egyedül ennyiből?

Albérletben egyedül ennyiből?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy adódott, hogy egyedül kell albérletbe költöznöm! Szerintetek havi nettó 100-110E Ft-ból ki tudok jönni havonta? A lakás: 35-37E Ft/hó (ha panel), vagy a másik lehetőség egy tégla lakás 45E Ft/hó! Mindkét lakás 38-47 négyzetméter közötti! Ki lehet jönni ennyiből rezsivel együtt, úgy hogy még "élni" is tudjak?
2010. ápr. 16. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szűkösen, de lehet. Úgy tudnál spórolni, hogy társbérletben kiveszel 2 szobás lakást valakivel. Úgy feleződik minden. Több marad, ha szerencsés vagy kifogsz egy normális embert vagy párt. Én évekig így laktam, nem bántam meg, azóta is jóban vagyunk.
2010. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Na ettől a szűkös élettől tartok nagyon!!!

Igen, gondoltam rá, hogy valaki(k) mellé, de nagyon óckodom attól, hogy idegenekkel együtt lakjak!

2010. ápr. 16. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan borzasztó hidd el! Sőt! nekem nagyon rendes lakótársaim voltak, néha még kifejezetten örültem is neki, hogy nem vagyok egyedül... Meg hát tudod, valamiért, valamit... ha először nem vagy bizakodó, zárd a szobádat kulccsal.
2010. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehezen lehet kijönni, viszont én is ajánlom a társbérletet! Annyi, hogy meg kell nézni, kivel kerülsz össze, valamint hogy a lakás beosztása olyan legyen, hogy nem kell folyton egymást kerülgetni. Én már a harmadik társbérletben lakom, szóval van tapasztalatom :) És csupa jó, egyáltalán nem nyomorgunk. Kicsit az ember úgy éli meg, mintha a szobája lenne az albérlete, viszont a közös helyiségek tényleg a közösségi élet színterei, ahová akkor mész ki, ha akarsz. Pénztárca szempontjából meg a legjobb.
2010. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg úgy a legjobb ha csak egy szobát veszel ki, akkor az nagyon minimum, és akkor bőven megélsz!
2010. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!