Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudnék utánanézni annak,...

Hol tudnék utánanézni annak, hogy az értékbecslő hány %-ra értékel bizonyos munkákat az építkezésnél (pl. belső vakolás, villanyszerelési munkák, nyílászárók, stb)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van az értékbecslőknek erre egy programjuk, de a bank azt mondta, hogy ők ezt nem tudják megmondani. Most járunk 41%-nál, 68%-ot el kell érnünk ahhoz, hogy megkaphassuk a hitelt.
2010. ápr. 22. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy jól értem:

Ez a százalék a ház készenléti állapotát mutatja, vagy azt hogy mondjuk a vakolás mennyire sikerült jól (hány százalékra)?

2010. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A hitelt 3 részletben kapjuk. Az elsőt már megkaptuk, mert elértük a 41%-is készültséget. A következőt akkor kapjuk, ha elérjük a 68%-os készültséget. A problémánk az, hogy nem tudjuk pontosan mit is kellene megcsinálnunk ahhoz, hogy meglegyen a 68%. Pl. ha betesszük a nyílászárókat, akkor az mondjuk +10%, ha megcsináljuk a belső vakolást, az mondjuk +4%, stb. De hogy pontosan mi mennyi, azt nem tudom sajnos. Beszéltem az értékbecslővel, de azt mondta, hogy ezeket az adatokat (mi hány %) nem adhatja ki.
2010. ápr. 23. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!