Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minap vettem egy új töltőtolla...

Minap vettem egy új töltőtollat, és nemtudom belerakni a patront. Mi lehet a baj? Első használat elött kell csinálni valamit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 15. 21:52
 1/2 anonim válasza:

Kéne tudni, milyen típusú a toll, és milyen patront akartál belerőltetni. Első gyanúm szerint nem beleillőt. De lehet, hogy csak nem nyomtad elég erősen, vagy a patron volt ferde, vagy a másik végét akartad belenyomni, vagy a tollnak akartad a másik végébe nyomni.


Nem, nem kell vele csinálni semmit első használat előtt sem. Talán bővebben tudnék segíteni, ha elárulod, milyen toll.

2016. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyit segít de leírom a tapasztalatomat. Valamiért nem lökte el a toll a patron végéböl a műanyag lezárást. Miután egy másik töltőtolal kitörtem a patront szépen működött az új is.
2016. szept. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!