Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a ragasztópisztolyt?

Figyelt kérdés

Már a második ragasztópisztolyt vettem meg. de egyik sem működik nekem. rosszul használom?

beletettem a patront és bedugtam a konnektorba. De ha benyomom a ravaszt akkor nem jön belőle. végig csak úgy jön mint amikor magától engedi. hogyan kell használni?



2016. dec. 4. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában 2-3 percet várni kell, amíg megolvad a patron, csak ezután tudod normálisan használni. Ha rögtön bedugás után nyomkodod, akkor ahogy olvad, jön magától.
2016. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha nyomom akkor nem jön semmi
2016. dec. 4. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint jól működik. Az enyémnél, ha megnyomom a ravaszt mielőtt megolvad, megfeszül a patron, s ahogy olvad, jön magától. Lényeg, hogy pár percet várni kell, amíg megolvad a patron eleje. Ha egyszerre sokat használsz, nem tud olyan gyorsan megolvadni, s újra várni kell.
2016. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem pontosan értettem a kérdésed.

Amikor megnyomod a ravaszt, akkor annak előre kell tolnia a patront, ilyenkor jön a ragasztó, ha már megolvadt a belső tartályban. Ha nem nyomja a patront, próbáld meg közben kicsit rázogatni, hogy megfogja az előre toló mechanizmus.

Ha így sem megy, akkor csak az marad, hogy az ujjaddal tolod előre a patront, amikor szükség van rá.

Hogy mindkét pisztolyod selejt legyen, nem gondolnám...

2016. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amikor benyomom a ravaszt, az tolja előre a patront. de mégsem jön belőle
2016. dec. 4. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy el van dugulva, vagy nem melegít.
2016. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs a csoven vedokupak amit nem vettel le?
2016. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!