Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ingyen dolgokhoz...

Hogy lehetne ingyen dolgokhoz jutni minden nap mint pl. Nespresso kávé ingyen mi van még ilyen ingyen dolog kostoltatas stb?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 23:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Most mi ezzel a baj?.. A cukrot is sütéshez sokan mekikből viszik haza akkor az milyen ja az nem baj kepmutatóság
2016. dec. 30. 10:13
 12/20 kovpet ***** válasza:
97%

"Most mi ezzel a baj?"


Az a baj, hogy sokan nem értik ezt, nem csak te. Ezért megyek külföldre csak olyan helyre nyaralni, ahol kevés a magyar.

2016. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Ja tudom már melyik fajta vagy! Az aki ha ingyen van akkor viszi ha kell neki ha nm. Amelyik a svédasztalnál telepakolja a tányérját,megenni nem bírja de akkor is! Há ingyé va! Szánalom...
2016. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 kovpet ***** válasza:
97%

"svédasztalnál telepakolja a tányérját"


Meg a táskáját... :(

2016. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Molyember ***** válasza:
91%
Azt hiszed, hogy spórolsz, pedig pont a legdrágább dolgot, az idődet pocsékolod. Tudod, pénzt lehet keresni másikat, ha elköltöd, de azt az időt, amit utazással, Tescoba, plázákba járkálással töltesz, már nem adja vissza neked senki.
2016. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%
Füvet kell legelni, meg lejárni a Dunára inni.
2016. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Elég provokatív a kérdező, kezd idegesítő lenni a Nespressozása :D Amúgy megnézném mekiből mennyi cukrot tudsz hazavinni.


Mondjuk sosem értettem az ilyen kicsinyes embereket. Mennyibe kerül egy kávé? 150 forint? Többe kerül az idő amit elpazarol rá az ember.


Én mindig azt nézem, hogy az elpazarolt 1 órám az órabérben mennyi lenne. Még egy segédmunkás órabére is 5-600 forint, az enyém meg mondjuk 1000-1500 körül mozog.

2016. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

Amíg elballagsz a Tescoba azért a kis kávéért, addig annyi energiát fogyasztasz, amit annyi táplálékból tudsz fedezni, ami többe kerül mint az ingyenkávé. Kvázi anyudék fizetik ki azt a kávét, mert ők veszik neked a kaját, amiből te a Tescoba mászkálsz kávét inni. Ők viszont a Tescoban vásárolnak, így végeredményben a Tesco nyer rajtatok, hiszen ad 10 forintnyi kávét neked, de közben anyud 40 forinttal többet hagy ott, mert ennyivel többe kerül a te etetésed, amiért a Tescoba mászkálsz ingyenkávézni.


Végeredményben ha a Tescos nespressót egyben megvennéd kétszeres áron, még úgy is kétszer olcsóbban jönnétek ki a családi kasszára vetítve, mint így.


Persze a számok has-számok, csak gondoltam leírom neked, hogy mit is jelent a napi "ingyen" nespressód pénzben kifejezve.


Egyébként pedig ilyen mentalitással a szarrágóság igazi mintapéldánya vagy, kedves kérdező.

2016. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én nem dolgozom ha itthon tespednék lehet elhíznék nekem ez a legjobb ingyen program hogy plázázpk tescozok. Élvezem.
2016. dec. 30. 18:14
 20/20 anonim ***** válasza:
89%
Te most vagy egy troll, vagy egy végtelenül kicsinyes, smucig ember vagy. Gondolkozz el azon, miért van k..va nagy probléma veled és keress fel egy pszichológust sürgősen. Szánalmas a ti fajtátok, tipikus magyar mentalitás: ha valami ingyen van, az már kell, lehetőleg minél több belőle. Tescozás helyett inkább olvass, hátha egy kis értelmet is szívsz magadba.
2017. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!