Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Reggel mi az első dolog, amit...

Reggel mi az első dolog, amit csinálsz miután felkeltél az ágyból?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egyesek hülyeségnek tartják a kérdést, de úgy értem hogy pl. megfőzöl egy kávét hogy mégjobban felébredj vagy valami házimunkához kezdesz?


Nemet és kort is írjatok, előre is köszönöm! :)

26/N



2017. jan. 10. 13:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hajnalban nincs türelmem kivárni, hogy lefőjön a kávé, ezért előző napról mindig van hagyva legalább egy fél csészével, ami megakadályozza, hogy visszaomoljak az ágyba. Egyébként is hidegen és cukor nélkül iszom általában, tehát nem zavar túlságosan.


Tehát: ébredés után vizelés, arcmosás, fél kávé, öltözés, 10-15 perc netezés (e-mail, időjárás, esetleg pár perc Gyakori, ha még időben vagyok), aztán egy gyors előreggeli, még egy fél kávé, némi meditáció a wc-n, rohanás a vonathoz.

Hétvégén és szabadnapon (a 2-3 téli hónapban) ugyanez, csak 2 óra netezéssel. :)

A többi hónapban nem érek rá, mert sok földet művelek munka mellett.

F, már nem túl fiatal

2017. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Belebújok a papucsomba, és elmegyek sza... akarom mondani wécére. :-) 57F
2017. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Utsó, ezt úgy mondják virágnyelven, hogy elmész egy helyre, ahová a király is szarni jár. :-))
2017. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Pisilek, majd megcsinálom a gyerek tejitalát, majd a saját reggelimet, férj kávéját, addig ő pelenkáz, majd etet.
2017. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

50db fekvőtámasz aztán 10km futás néha megszakítva 10-20 fekvőtámasszal.

30/f

2017. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%

Mennyi 60 koruli pali Gyakorizik... nem is gondoltam volna :)))


Felkeles, KÁVÉ a budin ulve, kozben telefonon netezes, utana furdes, fogmosas, oltozes es indulas a meloba.

2017. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Első mozdulat a függöny elhúzás. Azután,-mivel szinte minden este iszom(csak egy)pohár sört,-nyomás a wc-re.

54/F

2017. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Konyhába ki a termoszból kávé a csészébe amit a párom kb egy órával előbb lefőzött azt szürcsölve ébredezem . Erkélyajtó sarkig ki (bármilyen idő van) szellőztetés után ágynemű elrakás és csak utána a fürdőszoba.
2017. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Elkészülök, kv fogmosás indulás
2021. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!