Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb ébresztő...

Melyik a legjobb ébresztő zene, amire jó érzés felkelni reggel?

Figyelt kérdés
..persze nem elsősorban a madárcsiripelős és esőerdős hangokra gondolok :)

2017. jan. 19. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Olyat még nem írtak. Ha ébresztőre ébredek, az azt jelenti, hogy még nem aludtam ki magam, az meg akkor sem jó érzés, ha maga a szférák zenéje jön a telefonból.
2017. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Amikor a szerelmed belebúg a füledbe....
2017. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 longlife ***** válasza:
25%
Csak zenében gondolkodsz?Kérd meg a párodat,szerelmedet,hogy holnap reggel ébresszen fel,sex legyen benne.És a kérdésedre megkapod a választ.Hidd meg nem a zene fog érdekelni.
2017. jan. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Hát engem vagy 3 hétig a rendőrautó keltett fel, mert a szomszéd csáresz gyereket feszt ellenőrizték mert háziban volt, az autó meg 4 órától prüntyögött 2-őt jó hangosan, egy nap 5x is kint voltak nála.

Nekem ez volt mostanság az ébresztőm :(

2017. jan. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KakashiSensei válasza:

Republic - Jó reggelt kívánok.

Én évekig erre keltem, és abszolút hatásos, feltölt energiával. :)

2017. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1: Én ezzel vitatkoznék.

Eleve ott van az a klasszikus ébresztőórás vinnyogás, amit szerintem senkinek nem kell bemutatni és engem pl. baromira fusztrál és rossz érzés rá felébredni.


Ellenben alább van példa egy olyan zenére, amire tényleg úgy kelek fel, hogy nem arra gondolok abban a pillanatban, hogy:

"te jó ég még egy újabb kimerítő és reménytelen melós nap következik, ami pont ugyanolyan volt, mint a tegnapi"

...hanem egy kicsit megnyugvással tölt el, hogy talán ez nap nem lesz olyan, mint a tegnapi.


Értitek? Ebben a kérdésben pont az volt a lényeg, hogy egyedül kelsz fel és nincs melletted senki. De hát úgy látom vannak emberek, akik nem tudnak olvasni a sorok között :)


Wax and Wire - Loch Lomond

www.youtube.com/watch?v=OrLl5wkpnAY

2017. jan. 20. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!